• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
07 lut 2012 11:59

Najlepsze pojemniki do przechowywania: przewodnik zakupowy

Nowoczesne pojemniki do przechowywania żywności muszą spełniać najwyższe wymagania. Zwróć uwagę, że nowe modele mają po kilka zadań do spełnienia.

Veggie Savor marki Prepara: na połówki cytryn, cebuli, pomidorów. Pokrywki są rozkładane! Cena: ok. 129 zł/3 szt., www.leduvel.pl.

' title=
fot. www.leduvel.pl

Window Lid (poj. 1,4 l) firmy Brabantia – elegancki, stalowy (z powłoką chroniącą przed odciskami palców). Wiele praktycznych rozwiązań, m.in. miarka z magnesem, okienko w pokrywie, klips do wpięcia notatek. Cena: ok. 64,99 zł.

' title=
fot. Brabantia

Do przechowywania i serwowania owoców – po zamknięciu Happle marki Qualy ma kształt i kolor (czerwony lub zielony) jabłka. Cena: ok. 89 i ok. 169 zł www.czerwonamaszyna.pl.

' title=
fot. www.czerwonamaszyna.pl

Pojemniki Bistro Bodum z pokrętłami odprowadzającymi i doprowadzającymi powietrze do przechowywanych produktów. Idealne do lodówki. Cena: ok. 259 zł/3 szt., www.decorto.pl.

' title=
fot. www.decorto.pl

W kształcie amuletu przynoszącego szczęście - Piccantino Alessi przechowuje, sieka i przesiewa papryczki chili, bez dotykania ich palcami. Cena: ok. 79 zł, www.alessi.com.

' title=
fot. Alessi

Saszetka z hermetycznym zamknięciem i podziałką Cooking Bag Lekue do przechowywania i gotowania (w mikrofalówce oraz piekarniku). Nadaje się do mycia w zmywarce. Cena: ok. 69 zł, www.fabrykaform.pl.

' title=
fot. www.fabrykaform.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH