Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Czarne blaty w połączeniu z uchwytami i AGD w tym samym kolorze ożywiają biel zabudowy i ścian. Projekt Katarzyna Uszok. Fot. Bartosz Jarosz.

  • Autor: Redakcja Mamkuchnie.pl
  • 12 kwi 2016 10:25 (aktualizacja: 12 kwi 2016 18:07)

Najlepsze projekty czarno-białych kuchni. Zobacz je wszystkie!

Biel i czerń - ten uniwersalny duet to sprawdzony sposób na elegancki wygląd. Warto też zaprosić go do kuchni – zwłaszcza, gdy chcemy uczynić z niej pomieszczenie o reprezentacyjnym charakterze.

Nie ma żadnych ograniczeń w łączeniu tych neutralnych z natury barw. Dlatego też ten wielostronny duet doskonale sprawdzi się w aranżacjach klasycznych – mocno stylizowanych, jak i nowoczesnych – o lekkim, minimalistycznym wyrazie. W wersji na wysoki połysk stanie się prawdziwym kwantyfikatorem stylu glamour – olśni swym blaskiem kreowaną przestrzeń. Z kolei w macie czy półmacie zachwyci dystynkcją i stonowaną elegancją.

Bielą i czernią można bawić się też na wiele innych sposobów. Warto potraktować tę drugą barwę jako mocny akcent stylistyczny i dozować jaw zależności od naszych oczekiwań co do efektu końcowego aranżacji. Więcej czerni gdy chcemy uzyskać mocno skontrastowane, nieco tajemnicze wnętrze. Mniej – gdy naszym celem będzie stworzenia jasnej przestrzeni z eleganckimi elementami dekoracyjnymi.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE PROJEKTY CZARNO-BIAŁYCH KUCHNI

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA