• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
08 maj 2009 13:40

Nie takie drobne przyjemności

Oszczędność czasu i pieniędzy, dobry humor, przyjemność obcowania z ładnymi rzeczami... Czy trzeba dalej wyliczać? I tak każdy wie, że korzyści z ułatwiających życie wynalazków, są łatwe do zauważenia.

Oglądanie telewizji już nigdy nie będzie takie jak przedtem. 50 calowy TV plazmowy KURO ma same zalety: pogłębiony poziom czerni, czystsze kolory, pozwalające dostrzec najdrobniejsze szczegóły oraz takie funkcje, jak: inteligentna kontrola jasności, wbudowany tuner DVB-T z czytnikiem kart CI, terminal USB, wyjście na subwoofer, możliwość kalibracji ISF (dopasowanie parametrów pracy wyświetlacza do warunków w pomieszczeniu) i wyświetlania obrazów na podzielonym ekranie. Cena: ok. 16.400 zł.

Pioneer tv
fot. Pioneer

Suszarka kondensacyjna Siemens to połączenie innowacyjnej technologii z troską o nienaganny wygląd ubrań. Jej bęben mieści aż 7 kg ubrań, a przeszklone drzwi i oświetlone wnętrze pozwalają wygodnie włożyć bieliznę i oglądać to, co dzieje się wewnątrz. System softDry utrzymuje strumień powietrza na stałym poziomie i kontroluje temperaturę wewnątrz. Inne zalety: cicha praca, energooszczędność, krótki czas suszenia, możliwość odświeżania odzieży. Cena: model WT 46S512PL – ok. 3.399 zł.

Siemens pralka
fot. Siemens

Piekarnik, zaprojektowany przez Jaspera Morrisona, łączy w sobie wyjątkowy design oraz niezwykłe możliwości. Unikalna technologia Twin Convection™ umożliwia podział urządzenia na dwie niezależnie sterowane komory i pieczenie różnych potraw w różnych trybach, temperaturach i czasie. Podział komory eliminuje mieszanie się zapachów. Piekarnik oszczędza energię, posiada system czyszczenia katalitycznego i czyszczenia parą, wyświetlacz LED, prosty panel sterowania i bogaty zestaw akcesoriów. Cena: ok. 3.499 zł.

Samsung Electronics piekarnik
fot. Samsung Electronics

Kolekcja drzwi Focus to propozycja dla osób ceniących domową przestrzeń i naturalne światło we wnętrzu. Szkło podkreśla interesujące wzornictwo, co sprawia, że drzwi świetnie wyglądają zwłaszcza w nowoczesnych, otwartych mieszkaniach. Standardowe wypełnienie typu „plaster miodu”, można zastąpić płytą wiórową otworową, poprawiającą wytrzymałość konstrukcji skrzydła. Cena: od ok. 561 do ok. 685 zł.

Porta drzwi
fot. Porta

Talerze o profilowanej wysokości brzegów (nadające się do zmywarki) i egzotycznej tematyce kalkomanii, zaprojektowane przez nowojorskiego mistrza kuchni Marcusa Samuelssona i szwedzką projektantkę Hannę Werninng. W skład kolekcji wchodzą: talerz na przystawki, talerz obiadowy głęboki i płaski, talerzyk deserowy, kubek. Dostępne w czterech wzorach kolorystycznych. Cena: talerz deserowy – ok. 84 zł.

Galeria Nord Window talerze
fot. Galeria Nord Window

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH