Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

W pełni automatyczny ekspres do kawy Saeco GranBaristo Avanti, dzięki mobilnej aplikacji pozwala zarządzać procesem parzenia za pośrednictwem tabletu. Fot. Philips

W pełni automatyczny ekspres do kawy Saeco GranBaristo Avanti, dzięki mobilnej aplikacji pozwala zarządzać procesem parzenia za pośrednictwem tabletu. Fot. Philips
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 21 marz 2016 08:56 (aktualizacja: 22 marz 2016 08:30)

Nowoczesny ekspres do kawy: wybierz swój model

Poranna kawa to przyjemność, której trudno sobie odmówić. Najlepiej smakuje przygotowana w prawdziwym ekspresie ciśnieniowym.

Jeszcze dziesięć lat temu najpopularniejszych rodzajem kawy, pijanym przez Polaków była tradycyjna kawa z fusami. Dziś coraz więcej jest wielbicieli kawy, którzy zaparzają ją sobie w tradycyjnych włoskich kawiarkach czy ekspresach.

Wiele osób zgodnie przy tym twierdzi, że najsmaczniejsza jest kawa z ekspresu ciśnieniowego. A te również stały się popularniejsze i przede wszystkim bardziej dostępne dla przeciętnego "pijacza" aromatycznego trunku. 

Co więcej, współczesne ekspresy ciśnieniowe mają intuicyjną obsługę, a także wiele funkcji dodatkowych, jak spienianie mleka czy możliwość zapamiętania różnych rodzajów kawy. Potrafią się również łączyć ze smartfonami i tabletami, wpisując się w trend inteligentnego AGD w kuchni. Nowoczesne ekspresy kawowe to domowi komputerowi bariści, którzy przyrządzą pyszną kawę niczym z kawiarni! 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA