Piękno Azji  – orientalna kolekcja porcelany Quinsai Garden. Fot. Villeroy & Boch

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Piękno Azji – orientalna kolekcja porcelany Quinsai Garden. Fot. Villeroy & Boch
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
03 lut 2017 12:44

Piękna aranżacja stołu: pomysł na niedzielne śniadanie

Szukasz pomysłu na wyjątkową aranżację stołu? Piękna porcelana doda jej odświętnego charakteru.

Stylistyczne cytaty ze świata Azji pojawiały się już w modzie, we wnętrzach, a teraz także zagościły na porcelanie! Naczynia z nowej kolekcji Quinsai Garden od Villeroy & Boch to małe dzieła sztuki, które będą zachwycającą ozdobą stołu – spotkania przy kawie przyprawią szczyptą egzotyki, a rodzinne obiady – tajemniczym Orientem. 

W rajskich ogrodach miasta Quinsai rozkwitały najpiękniejsze kwiaty Azji. To dlatego Marco Polo podczas swojej słynnej podróży zatrzymał się tam najdłużej! Wyrusz śladami wielkiego podróżnika dzięki nowej kolekcji, która peonie, kamelie, chryzantemy i magnolie przeniosła na porcelanę. Quinsai Garden pozwoli Ci odległą ekspedycję przeżyć we własnej jadalni!

Rajski ogród w Quinsai

W przepięknych ogrodach miasta Quinsai nic nie było przypadkowe – każdy rosnący tam kwiat i roślina miały głębsze znaczenie. Dlatego nową kolekcję Quinsai Garden od Villeroy & Boch zdobią wytworne peonie oznaczające bogactwo i szlachetność, delikatne kamelie symbolizujące hojność, kolorowe chryzantemy wskazujące na odwagę, wytrwałość i długie życie oraz wspaniałe magnolie wyrażające szacunek do władców i pięknych kobiet. Wielobarwne floralne dekory zostały skontrastowane z monochromatycznym, łagodnym wzorem paisley – a całość ręcznie naniesiona na porcelanę. W skład linii wchodzą filiżanki ze spodkami, miski, talerze, imbryk, cukiernica i mlecznik. Na każdym elemencie znajduje się inna kompozycja – łącząc je ze sobą, stworzysz rajski ogród, wprost z najwspanialszego miasta Quinsai.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH