Elegancka patera 3 piętrowa 39,99 zł, wiklinowe tace śniadaniowe - 2 szt. 109,99 zł, szklany słój CHRISTMAS TREE 72,99 zł - wszystkie produkty dostępne w Emako.pl

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Elegancka patera 3 piętrowa 39,99 zł, wiklinowe tace śniadaniowe - 2 szt. 109,99 zł, szklany słój CHRISTMAS TREE 72,99 zł - wszystkie produkty dostępne w Emako.pl
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Emko.pl
18 wrz 2017 11:18

Piękna kuchnia - zobacz dodatki, które odmienią wnętrze

Szklana patera, metalowa miska na owoce, kolorowa waga, bambusowa taca z nóżkami. Takie dodatki doskonale sprawdzą się w każdej kuchni. Są praktyczne i pięknie się prezentują.

Kuchnia to miejsce, w którym na pewno przydadzą się nie tylko sprzęty ADG, ale też liczne akcesoria i dodatki. Elegancka patera, dzbanek na herbatę czy misa na owoce przypadną do gustu każdej pani domu. Nie dość, że są praktyczne, to jeszcze mogą się piękne zaprezentować. 

Takie praktyczne dodatki, które sprawdzą się w każdej kuchni, posiada w swojej sprzedaży sklep internetowy Emako.pl. Starannie wykonane, solidne, w dobrej cenie. Dzięki nim śniadanie w łóżku, to "bułka z masłem", pięknie nakryty stół - to czynność codzienna, a proste serwowanie posiłków i ich przygotowywanie - czysta przyjemność.

Zobacz więcej: www.emako.pl

 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • hejka, 2017-11-22 12:09:18

    E tam, kubki i poduszki to już wszędzie, ale okap to dobry pomysł podsunęłaś @kolorowa- hejka.
  • kolorowa, 2017-09-29 14:43:10

    Każde wnętrze można odmienić w zasadzie tylko dodatkami. Jeśli nie planujemy remontu, a kuchnię mamy w odcieniach bieli, szarości to bardzo łatwo zmienić cały jej charakter za pomocą fajnych dodatków. Raz mogą to być retro kubki i vintage zegarki etc., innym razem możemy postawić na żywe kolory. W swojej kuchni mam kolorowe dodatki, łacznie z okapem od globalo i rozpiera mnie duma, jak na to wszystko patrzę.

POLECAMY W SERWISACH