Serwis Victoria. Fot. Fyrklövern

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Serwis Victoria. Fot. Fyrklövern
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
15 lut 2017 08:28

Piękna porcelana - aranżacja stołu w zimowym klimacie

Zimowa aura sprzyja przygotowywaniu posiłków w domu i delektowaniu się chwilami w gronie najbliższych. Podejmując gości lub serwując rodzinny obiad, zadbajmy o atrakcyjną dekorację stołu. W tym czasie, szczególnie pięknie będą prezentować się nawiązania do zimowego krajobrazu, a całość dopełni elegancki serwis

Śnieżna biel za oknem i puch skrzypiący pod stopami to kwintesencja pięknej i nastrojowej pory roku, jaką niewątpliwie jest zima. Właśnie teraz, przygotowując uroczysty posiłek, warto pokusić się o akcenty podkreślające jej magię. Ręcznie zdobiona porcelana od Fyrklövern doskonale sprawdzi się w zimowej aranżacji stołu. Delikatna biel zastawy Victoria, jej finezyjny kształt oraz precyzyjne, ręcznie nanoszone zdobienia w formie subtelnych wstęg, stanowią zaproszenie do zimowej uczty i zachęcają do spędzenia czasu w doskonałej atmosferze.

Romantyczna forma zastawy stworzonej z okazji zaślubin szwedzkiej księżniczki Victorii oraz inkrustowania wykonane z 18-karatowego złota, nadadzą każdej uroczystości wyjątkowy klimat. By dopełnić zimową stylizację stołu, sięgnijmy po iskrzące się, oszronione ozdoby w kształcie śnieżynek.

Przełamaniem bieli będzie pastelowy bieżnik, jasnoszare, płócienne serwety i świeże, bladoróżowe kwiaty. Całość kompozycji znakomicie podkreśli wijący się, ciemnozielony bluszcz, doskonale współgrający z opływowymi kształtami i zdobieniami porcelany Victoria. Taka zimowa aranżacja stołu, zachwyci elegancją i dopełni wyjątkową atmosferę spotkania z bliskimi przy kominku i świecach.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH