Porcelana New Atelier. Fot. Ćmielów Design Studio

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Porcelana New Atelier. Fot. Ćmielów Design Studio
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 sie 2017 11:40

Piękna porcelana - idealny zestaw na garden party

Porcelana – delikatna, elegancka, wytworna i… „na specjalne okazje”. To zazwyczaj pierwsze skojarzenia. A może by tak zabawić się konwencją?

Wielu z nas posiłek na świeżym powietrzu kojarzy się z grillem i daniami serwowanymi na plastikowych tackach. A przecież chwile spędzone przy ogrodowym stole lub na przydomowym tarasie mogą być naprawdę wyjątkowe. Dobrze dobrana porcelanowa zastawa sprawi, że letnie przyjęcie lub nawet zwykłe śniadanie w pięknych okolicznościach przyrody nabierze uroczystego, a jednocześnie niezobowiązującego charakteru.

Fason New Atelier to produkt sygnowany marką Ćmielów Design Studio doskonale sprawdzi się podczas rodzinnego śniadania w ogrodzie, czy nieformalnego garden party. Kolekcja została zaprojektowana zgodnie z trendem mix and match – mieszaj i łącz. Dostępna jest w minimalistycznej, białej wersji oraz z graficzną dekoracją stworzoną z niebieskich, czerwonych i zielonych pasków. Elementy można łączyć w dowolny sposób tworząc wielokolorowe zestawy dostosowane do potrzeb użytkowników. Może stać się zarówno serwisem obiadowym dla dużej rodziny, jak i zestawem śniadaniowym dla dwojga.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH