Ambasadorką unikalnego serwisu Polska 100 została Grażyna Brodzińska. Fot. Fyrklӧvern

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Ambasadorką unikalnego serwisu Polska 100 została Grażyna Brodzińska. Fot. Fyrklӧvern
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
10 sty 2018 13:30

Piękna porcelana - serwis na specjalną okazję

Serwis z białej porcelany zdobiony złotem i platyną został  stworzony z okazji 100-lecia Niepodległości Polski.

Rok 2018 ma niezwykłe znaczenie dla Polaków. Oficjalnie, został uchwalony Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Specjalnie z tej okazji, firma Fyrklӧvern stworzyła unikalny serwis Polska 100, którego ambasadorką została Grażyna Brodzińska – światowej sławy śpiewaczka operetkowa i operowa, znana nie tylko ze swego wyjątkowego głosu, ale także przywiązania do polskiej tradycji.

Porcelana zaprojektowana specjalnie na tę okazję, zachwyca unikalnym, owalnym kształtem, szlachetną bielą porcelany oraz zdobieniami z 18-karatowego złota i prawdziwej platyny. Ręcznie litografowany, dynamiczny, a zarazem subtelny dekor w postaci przecinających się dwóch wstęg, dodaje serwisowi nowoczesności i wyrazistego charakteru, a jednocześnie przywodzi na myśl powiew wolności.

Aby podkreślić wyjątkowość serwisu, każdy jego element zostały opatrzony unikalną Pieczęcią Jubileuszową Dzięki niej to nie tylko piękny i elegancki serwis obiadowy, ale przede wszystkim, wspaniała pamiątka, która będzie przypominać o tym ważnym i radosnym wydarzeniu kolejnym pokoleniom.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH