Piękna porcelana: serwis Sonja. Fot. Fyrklövern

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Piękna porcelana: serwis Sonja. Fot. Fyrklövern
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
08 marz 2018 08:32

Piękna porcelana: stół udekorowany kwiatami

Ponadczasowa zastawa z kwiatowym motywem daje wiele możliwości stworzenia zachwycających aranżacji stołu na co dzień i od święta.

Przypadająca w 2018 roku złota rocznica ślubu norweskiej pary królewskiej: Sonji i Haralda, stała się inspiracją do stworzenia przez Fyrklövern we współpracy z uznaną szwedzką projektantką Anną Handell, wyjątkowego serwisu Sonja, który dzięki swojej zachwycającej urodzie i elegancji stanowi hołd złożony miłości.

Niezwykle subtelny kwiatowy wzór z okazałymi orchideami, pączkującymi frezjami i zielonym mirtem to nawiązanie do wspaniałego królewskiego bukietu ślubnego. Projektantka Anne Handell z wielką dbałością o szczegóły oddała piękno i wdzięk kwiatów, podkreślając zarówno ich siłę, jak i wyjątkową delikatność. Ukoronowaniem pracy nad tym wytwornym serwisem jest ręcznie malowany, platynowy brzeg, który podkreśla jego klasę i nadaje cudownego blasku śnieżnobiałej porcelanie. Harmonijne połączenie najwyższej jakości z wyjątkowym designem sprawia, ze serwis zachwyca urokiem i elegancją.

Ten unikalny serwis doskonale prezentuje się zarówno na śnieżnobiałych, jak i kolorowych obrusach. Królewskiego wystroju dopełnią gałązki świeżych orchidei i połyskujące świeczniki. Na romantyczne przyjęcia idealnie pasować będzie koronkowa serweta, udekorowana płatkami kwiatów. Tak stworzona niepowtarzalna kompozycja podkreśli naturalne piękno kwiatowych zdobień i pozwoli na wyeksponowanie niezwykłej subtelności porcelany. 

Zobacz także jak urządzić jasny salon

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • melitreli, 2018-03-11 13:07:56

    Ładna porcelana cieszy oko gospodarzy , wzbudza zazdrość gości. To jest to co lubię.

POLECAMY W SERWISACH