Inspirowane przyrodą porcelanowe naczynia Artesano Nature. Fot. Villeroy & Boch

Zobacz galerię [19 zdjęć]

Inspirowane przyrodą porcelanowe naczynia Artesano Nature. Fot. Villeroy & Boch
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
19 cze 2017 12:09

Piękna porcelana: w odcieniach beżu, zieleni i błękitu

Inspirowane przyrodą porcelanowe naczynia Artesano Nature zachwycają harmonijnie dobraną pastelową kolorystyką. Wszystkie elementy kolekcji to ręcznie malowane dzieła sztuki użytkowej w trzech kolorach: zieleni, błękicie i beżu.

W kosmetykach poszukujemy naturalnych substancji, w ubraniach – naturalnych materiałów, w jedzeniu – naturalnych składników. Teraz również design pokazuje swoją naturalną odsłonę. Artesano Nature to nowa kolekcja Villeroy & Boch, która powstała z miłości do przyrody.

Naturalne, zdrowe i ekologiczne posiłki muszą mieć odpowiednią oprawę. Dlatego Villeroy & Boch wprowadził do oferty nową odsłonę rustykalnej linii Artesano. Inspirowane przyrodą porcelanowe naczynia Artesano Nature zachwycają harmonijnie dobraną pastelową kolorystyką. Wszystkie elementy kolekcji to ręcznie malowane dzieła sztuki użytkowej w trzech kolorach: zieleni, błękicie i beżu.

Zobacz również: Garnek do szparagów i makaronu - idealny na letni sezon

Na linię Artesano Nature od Villeroy & Boch składają się talerze płaskie i głębokie, talerze do pizzy, miseczki, filiżanki i kubki. Dzięki subtelnej kolorystyce i wzorom można ją z powodzeniem łączyć ze sobą lub dodać do białej linii Artesano Original lub prowansalskiej wersji Artesano Provençal Lavender oraz Artesano Provençal Verdure, na których rozkwitają kwiaty lawendy.

Wszystkie linie kolekcji Artesano powstały z pięknych, trwałych i naturalnych materiałów – porcelanę uzupełniają elementy ze szkła, drewna akacjowego oraz korka. A ponieważ firma Villeroy & Boch stawia nie tylko na design, lecz również na funkcjonalność, to porcelana premium – z której wykonano naczynia – gwarantuje odporność na obicia, zarysowania czy pęknięcia.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH