Serwis Nordic Birds. Fot. Fyrklövern

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Serwis Nordic Birds. Fot. Fyrklövern
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
20 sty 2017 10:27

Piękna porcelana z motywem ptaków

Modraszki, rudziki, zięby i czubatki, które zdobią piękną zastawę, zamienią nasz stół w prawdziwy, ptasi gaj i jednocześnie wprowadzą do naszego domu radosny nastrój.

Kiedy wszystko przykrywa gruba pierzyna śniegu, tęsknimy za kolorami wiosny i świergotem ptaków. Dzięki serwisowi Nordic Birds możemy nie tylko wyczarować piękną i oryginalną aranżację stołu, ale również poczuć wiosnę w środku zimy. 

Wyjątkowy serwis Nordic Birds od Fyrklövern to dzieło wszechstronnej i utalentowanej Anne Rooslien. Projektantka, która od dawna inspiruje się pięknem natury z niezwykłą dbałością o szczegóły namalowała na porcelanie 12 gatunków ptaków. Wśród nich znalazły się m.in. modraszka, kowalik, rudzik, czubatka, gil, zięba i wiele innych. Niezwykle realistycznie odtworzone ptaki oraz motywy gałązek wierzby, jarzębiny i wiśni dodają serwisowy uroku i zapewniają oryginalną oprawę każdego zaserwowanego dania.

Jeśli jednak zależy nam na niezwykłym efekcie, połączmy sielski serwis Nordic Birds z eleganckimi sztućcami z serwisu Diamond Fyrklövern. Nowoczesne, złote sztućce to największy trend tego roku, obok którego nasi goście z pewnością nie przejdą obojętnie. Nie zapominajmy również o dodatkach. Lniane serwety, obrus w kolorach ziemi i koniecznie, wiecznie zielony bukszpan! Przy tak udekorowanym stole, każdy posiłek będzie niezapomnianym przeżyciem!.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH