Kolekcja Colourful Life. Fot. Villeroy&Boch

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Kolekcja Colourful Life. Fot. Villeroy&Boch
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 maj 2017 14:40

Piękna porcelana - zaproś kolory do jadalni

Zielone jabłko orzeźwi, cytryna pobudzi, jagoda ożywi, a błękit, beż i szarość zrelaksują.  Dzięki okrągłej porcelanie ubranej w sześć różnorodnych kolorów codzienne posiłki nabiorą jeszcze więcej smaku i barw!

Nowa kolekcja Colourful Life od Villeroy & Boch to malownicza porcelana ubrana w sześć kolorów: Green Apple, Lemon Pie, Berry Fantasy, Natural Cotton, Winter Sky oraz Cozy Gray. Wszystkie te barwy harmonijnie ze sobą współgrają, dzięki czemu można je dowolnie mieszać i łączyć – tak jak podpowie nam fantazja!

Mieszaj i łącz

Można zdecydować się na jeden kolor przewodni lub stworzyć na stole feerię barw. Możliwości aranżacyjne są nieograniczone! Jagoda w połączeniu z błękitem – będzie kompozycją niezwykle ożywczą i energetyczną, zaś beż z szarością stworzy uspokajającą i przytulną atmosferę. Delikatne barwy będące bazą aranżacji można też ożywić pojedynczymi akcentami – np. zielonym jabłkiem lub cytryną. Mariaż kolorów, jaki stworzysz na stole za sprawą naczyń Colourful Life, zależy tylko od Twojej kreatywności!

Na każdą linię kolorystyczną Colourful Life składają się filiżanki, kubki, talerze płaskie i głębokie, miski i kieliszki na jajka. W ofercie kolekcji jest też praktyczny, ośmioczęściowy zestaw For Me & You dla dwóch osób, który może stać się wyjątkowym prezentem na ślub lub parapetówkę. Bo kolekcję Colourful Life dzięki uniwersalnemu charakterowi można dopasować do każdej okazji i pory roku, a także uzupełniać o nowe kolory.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH