Piękna porcelana: serwis Nordic Blue. Fot. Fyrklovern

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Piękna porcelana: serwis Nordic Blue. Fot. Fyrklovern
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
26 lip 2017 20:00

Piękna porcelana. Zobacz serwis inspirowany Skandynawią

Skandynawskie krajobrazy i dzikość natury tworzą niesamowity, tajemniczy klimat. Wyjątkowa atmosfera Północy zainspirowała artystkę Annę Handell do stworzenia oryginalnego serwisu z porcelany.

Ta subtelna, elegancka porcelana nie tylko podkreśli magię chwil spędzonych przy stole, ale również przeniesie nas w niesamowity, skandynawski świat.

Skandynawia od wieków pobudza wyobraźnię artystów oraz kreatorów, którzy ulegają magii tamtejszych pejzaży. Krystalicznie czyste jeziora, dzikość natury oraz różnorodność kwiatów inspirują do tworzenia dzieł sztuki, również tej użytkowej.

Zobacz także: Letnia jadalnia: 7 pomysłów na piękny stół

Nowa propozycja od Fyrklövern, serwis Nordic Blue, nawiązuje do skandynawskiego czaru i magii. Zastawa wykreowana przez znaną graficzkę, ilustratorkę i projektantkę – Annę Handell, jest hołdem złożonym pięknu przyrody.

Najwyższej jakości porcelana Fyrklövern utrzymana w odcieniach bieli i błękitu, zachwyca niezwykłą elegancją i romantyzmem. Ręcznie malowane, subtelne kwiaty nawiązują do letnich pejzaży i harmonijnej natury Skandynawii. Właśnie dlatego, z serwisem Nordic Blue idealnie współgrają naturalne dodatki. Aby uzyskać wyjątkowy efekt, wystarczy udekorować stół lnianymi serwetami w głębokim granatowym kolorze, który cudownie podkreśli tonację zastawy.

Całości dopełnią pachnące konwalie, polne kwiaty oraz liście brzozy i paproci. Tak bajecznie przyozdobiony stół z pewnością zachwyci naszych gości i przeniesie ich w magiczny, skandynawski świat.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH