Karnawał w kolorze Ultra Violet. Serwis Moments. Fot. Fyrklӧvern

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Karnawał w kolorze Ultra Violet. Serwis Moments. Fot. Fyrklӧvern
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
30 sty 2018 13:28

Piękny stół na karnawał - aranżacje w kolorze Ultra Violet

Trwa karnawał, magiczny czas w roku wypełniony spotkaniami ze znajomymi i wspaniałymi balami do białego rana. Przyjęcia organizowane w domu, które szczególnie w tym okresie zasługują na wyjątkową oprawę.

Olśniewające aranżacje stołu przygotować można z luksusową porcelaną Fyrklövern. Serwis Moments pozwoli uchwycić te wyjątkowe chwile i sprawi, że zimowe przyjęcie będzie naprawdę niezapomniane.

Najmodniejszą imprezę w sezonie warto przygotować zgodnie z panującymi trendami. Według Amerykańskiego Instytutu Pantone, kolor roku 2018 to Ultra Violet. Właśnie dlatego, dobrze aby aranżacja naszego stołu była utrzymana właśnie w tym odcieniu.

Balony w intrygujących kolorach czerni i fioletu wprowadzą gości w karnawałowy nastrój, świeże kwiaty podkreślą wyjątkowy charakter spotkania, a ciemny obrus stanie się doskonałym tłem dla eleganckiej, białej porcelany. To właśnie ona zagra tej nocy pierwsze skrzypce, podbijając wyjątkowy smak serwowanych dań i przekąsek.

Najwyższej jakości porcelana Fyrklövern to propozycja stworzona dla miłośników elegancji i luksusu. Serwis Moments wykreowany przez Marię Montazami – uwielbianą gwiazdę Hollywood – roztacza kobiecy urok w stylu vintage i zachęca do kosztowania wszystkich karnawałowych pyszności! Niebanalne kształty porcelany podkreślają platynowe, ręcznie nanoszone zdobienia z wytłaczanym wzorem pereł. Delikatne połączenie bieli porcelany i dekoru utrzymanego w odcieniach szarości to klasyka, która sprawdzi się na każdym przyjęciu. Dopełnieniem serwisu będą piękne kieliszki z grawerowanym diamentem wzorem pereł oraz kwiatów.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH