• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
15 paź 2013 09:35

Pojemniki na żywność - nowoczesne rozwiązania ułatwiające życie

Każda zaradna Pani Domu doskonale wie, i pewnie nie jeden raz już przekonała się o tym, iż pojemniki na żywność nie tylko znacznie ułatwiają życie, ale również organizację pracy w kuchni.

Organizacja nie musi być jednak nudna. Udowadnia to Zalando.pl oferując kolorowe i nietypowe pojemniki. Są to użytkowe sprzęty świetnie uzupełniające wystrój wnętrza.

Najczęściej stosowane w kuchni są pojemniki plastikowe z kolorowymi nakrętkami, aby szybko i łatwo odróżnić, co się w nich znajduje. Są zbudowane z wytrzymałego, a jednocześnie bardzo eleganckiego materiału (często prześwitującego) i z powodzeniem mogą stać na blacie czy stole kuchennym służąc za dekorację.

Kuchnie, pojemniki kuchenne.
fot. Zalando.pl

Panie Domu chętnie stosują materiałowe koszyczki na chleb lub owoce, dzięki czemu podane pieczywo wygląda ładnie i estetycznie. Nie musimy obawiać się, że chleb wyschnie lub spleśnieje, ponieważ odpowiednio oddychający materiał świetnie będzie przepuszczał powietrze. Kolorowy koszyczek do chleba na pewno zrobi furorę i doskonale ozdobi każdy stół.

Kuchnie
fot. Zalando.pl

Fantastyczną opcją dla dzieci są szklane słoje na słodycze, ponieważ można w nie przesypać cukierki, kolorowe landrynki czy czekoladowe ciasteczka i będzie to wyglądało znacznie bardziej estetycznie, niż podanie słodkości prosto z opakowania. Kolorowe słodkości same w sobie stanowią fantastyczną ozdobę kuchni.

Pojemniki kuchenne.
fot. Zalando.pl

Plastikowe pojemniki w neonowych kolorach sprawdzają się jako szkolne śniadaniówki dla dzieci. Nie musimy również obawiać się, że jedzenie pod ciężarem książek się zgniecie i pobrudzi zawartość plecaka, jak np. może się to zdarzyć w przypadku kanapek zawiniętych w papier.

Pojemniki na żywność.
fot. Zalando.pl

Ciekawe kształty mis przeznaczonych na owoce mogą również stanowić doskonałą ozdobę stołu. Nie dość, że są bardzo poręczne i funkcjonalne, to także dzięki fikuśnym i oryginalnym kształtom i barwom mogą stanowić centralny wystrój stołu.

Akcesoria kuchenne.
 
 
 
fot. Zalando.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH