• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
05 kwi 2012 10:07

Popołudniowa kawa

Nic nie pobudza bardziej do towarzyskiej rozmowy niż dobrze zaparzona kawa. Odpowiednio podana, zagwarantuje udane popołudnie z przyjaciółmi.

Kolekcja porcelany Modern Grace, której uniwersalny biały kolor, brak zdobień i maksymalnie uproszczone, oryginalne kształty dopasują się do każdego wnętrza. Cena: od ok. 45 zł, Villeroy & Boch.

' title=
fot. Villeroy & Boch

Kawiarka Giannina La Tradizione na 9 filiżanek jest wykonana z polerowanej stali błyszczącej oraz wyposażona w opatentowany system mocowania. Cena: ok. 639 zł, Giannini/Galeria Limonka.

' title=
fot. Giannini/Galeria Limonka

Elektryczny młynek do kawy Bistro Z marki Bodum został wyposażony w dwa pojemniki, jeden na kawę w ziarnach, natomiast drugi na zmieloną. Cena: ok. 649 zł, Bodum/Galeria Limonka.

' title=
fot. Bodum/Galeria Limonka

Miarka do kawy Blomus Utilo ze stali szlachetnej. Jej kształt i poręczny uchwyt sprawią, że przygotowanie kawy będzie od teraz wygodniejsze! Cena: ok. 39 zł, Blomus/Czerwona Maszyna.pl.

' title=
fot. Blomus/Czerwona Maszyna.pl

Delikatna w wyrazie filiżanka Kahla Centuries Marguerite. Stylowe uszko pozwala ją wygodnie unosić do ust, a subtelna faktura sprawia, że całość jest szalenie przyjemna w dotyku. Cena: ok. 30 zł (filiżanka), Kahla/Czerwona Maszyna.pl.

' title=
fot. Kahla/Czerwona Maszyna.pl

Stylowy zestaw do ciasta Queen w kolorze czekolady. Cena: ok. 227 zł, Villa Italia.

' title=
fot. Villa Italia

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH