Piękna porcelana - serwis Clematis. Fot. Fyrklövern

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Piękna porcelana - serwis Clematis. Fot. Fyrklövern
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
16 marz 2017 10:28

Porcelana w wiosennym wydaniu. Zobacz piękną kolekcję

Korzystając z coraz lepszej pogody, chętniej podejmujemy gości serwując nowalijki i wiosenne dania. Dopełnieniem przyjemnej atmosfery spotkań będzie wyjątkowy serwis

Na drzewach pojawiają się pierwsze pączki, kwiaty nieśmiało przebijają się przez ostatni śnieg, a promienie słońca są coraz cieplejsze. Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Po długim okresie zimowym, przyroda budzi się do życia. A w każdym z nas pojawia się więcej energii do działania, a także... do gotowania!

Korzystając z coraz lepszej pogody, chętniej podejmujemy gości serwując nowalijki i wiosenne dania. Dopełnieniem przyjemnej atmosfery spotkań będzie wyjątkowy serwis Clematis od Fyrklövern, który swoim klimatem nawiązuje do pierwszych, wiosennych dni.

Najwyższej jakości porcelana Clematis od Fyrklövern to niezwykle gustowny serwis, który zachwyca połączeniem czystej bieli i nasyconej, intensywnej zieleni kwiatowego wzoru.

Porcelana projektu fińskiej marki Vallila Interior, która powstała we współpracy z Fyrklӧvern łączy w sobie nowoczesny design i romantyczne wzornictwo. Unikalne, ręcznie malowane kwiaty tworzą niepowtarzalne kompozycje, które przemieniają stół w kwitnący ogród i jednocześnie, urzekają wszystkich miłośników niebanalnych rozwiązań oraz wyjątkowej estetyki.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH