Praktyczne pojemniki do kuchni: seria Inspiro. Fot. Galicja dla Twojego Domu

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Praktyczne pojemniki do kuchni: seria Inspiro. Fot. Galicja dla Twojego Domu
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 kwi 2018 11:52

Przechowywanie w kuchni - praktyczne pojemniki

Odpowiedni wystrój kuchni korzystnie wpływa na nasz nastrój, pomaga w przygotowaniu potraw i sprawia, że nawet najbardziej żmudna praca staje się łatwa i przyjemna.

Dlatego musimy zadbać nie tylko o zgodną z naszymi upodobaniami kolorystykę wnętrza, właściwy dobór mebli czy armatury, ale także zwrócić uwagę na niewielkie elementy, które poza swoimi walorami użytkowymi potrafią wspaniale ożywić pomieszczenie. W grupie tej znajdują się rozmaitej wielkości pojemniki, które pomogą nam w utrzymaniu porządku. Dzięki nim wszystkie niezbędne artykuły spożywcze będziemy mieć zawsze pod ręką i co najważniejsze będą one należycie przechowywane. Dobrej jakości akcesoria zabezpieczą produkty przed wilgocią, zapewniając im świeżość i niepowtarzalny smak. Ustawione w widocznym miejscu na blacie lub wiszącej półce podkreślą charakter wnętrza. Wykonane z tworzywa, szkła lub metalu pozwolą na szybki dostęp do wybranych artykułów i znakomicie ozdobią pomieszczenie.

Do nowoczesnych wnętrz świetnie będą pasować pojemniki metalowe, których zalety możemy prześledzić na przykładzie kolekcji Inspirio marki Galicja dla Twojego Domu. Prosta forma, atrakcyjne wzornictwo i modne barwy, a także oryginalne połączenie materiałowe czynią z nich świetną propozycję do naszej kuchni. Dostępne w trzech wzorach i kolorach: białym, szarym i kremowym doskonale wpisują się w każdą aranżację. Napisy lub litery umieszczone na poszczególnych modelach wskazują na ich przeznaczenie, umożliwiając znalezienie potrzebnego produktu i zachowanie ładu w kuchni. Pojemniki wykonane z metalu malowanego proszkowo posiadają pokrywy z bambusa, wyposażone w specjalne uszczelki, które dokładnie je zamykają. To interesujące zestawienie metalu i bambusa, nieco surowego, industrialnego surowca z materiałem od wieków kojarzącym się z ciepłem domowego ogniska i przytulną atmosferą sprawia, że akcesoria będą pasowały do wnętrz o różnym wystroju. Inspirio są solidne i trwałe oraz łatwe w utrzymaniu w czystości.

W każdym zestawie znajdują się trzy pojemniki na sypkie artykuły spożywcze: cukier, kawę i herbatę, a także funkcjonalny chlebak. Możemy zaopatrzyć się tylko w wybrane akcesoria, choć najlepszy efekt wizualny osiągniemy, wyposażając naszą kuchnię w cały komplet należący do tej samej linii wzorniczej.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH