Kolekcja ANMUT FLOWERS prezentuje połączenie klasycznych opływowych kształtów z motywami kwiatów namalowanymi jakby akwarelą. Fot. Villeroy&Boch

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Kolekcja ANMUT FLOWERS prezentuje połączenie klasycznych opływowych kształtów z motywami kwiatów namalowanymi jakby akwarelą. Fot. Villeroy&Boch
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
02 wrz 2016 12:13

Przyjęcie w ogrodzie - jeszcze jest na nie pora!

Pogoda nadal sprzyja spędzającym czas na świeżym powietrzu. Mniej lub bardziej formalne spotkania towarzyskie warto urządzić w ogrodzie albo na tarasie.

Zachęca do tego nie tylko świetna pogoda, ale też piękna porcelana, dekoracyjne szkło i designerskie akcesoria grillowe. Urządzasz przyjęcie? Zaproś przyjaciół na garden party. Wystarczy zadbać o szczegóły, aby było eleganckie i stylowe.

Lato to doskonały czas na przyjęcie na tarasie lub w ogrodzie. Jeżeli spotkanie organizujemy w dzień, musimy pamiętać, by słońce nie zepsuło całego popołudnia. Warto zadbać o dodatkowe parasole lub ogrodowe namioty. Kolacja przy blasku księżyca? Bardzo proszę! Wystarczy na drzewkach rozwiesić kolorowe lampiony lub postawić na tarasie świece, które wyczarują odpowiedni nastrój. Nie zapominajmy również o kąciku dla dzieci, który będzie dostosowany do wieku, a także miejscu dla palaczy. Ważne jest też, abyśmy określili motyw przewodni imprezy. Jeżeli zależy nam na klasycznej elegancji, wybierzmy białą porcelanę z którą doskonale korespondują kwiatowe dekoracje. Jaki obrus na stół? Tylko lniany lub bawełniany, może być jednak kolorowy. Alternatywą dla białej porcelany jest szklana galanteria stołowa. Stół i krzesła dla gości możemy ustawić bezpośrednio na trawie lub tarasie. Najlepiej, jeżeli są to meble drewniane, ale pamiętajmy o dodatkowych poduszkach. Rozpoczynając spotkanie poczęstujmy naszych gości koktajlem na bazie wina musującego z truskawką. Nie zapomnijmy o serwetkach – mogą być papierowe lub bawełniane.

Rekomendacja: Villa Italia

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH