Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Ścianę w jadalni pokrywa fototapeta z grafiką, przedstawiającą różnokolorowe kieliszki. Paleta tęczowych barw ożywia powściągliwą aranżację wnętrza, utrzymanego w stonowanych kolorach. Fot. Minka.pl.

Ścianę w jadalni pokrywa fototapeta z grafiką, przedstawiającą różnokolorowe kieliszki. Paleta tęczowych barw ożywia powściągliwą aranżację wnętrza, utrzymanego w stonowanych kolorach. Fot. Minka.pl.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 14 paź 2014 12:15 (aktualizacja: 29 maj 2015 10:29)

Ściany w jadalni. Zobaczcie pomysły na wykończenie

Malowniczy krajobraz, kolorowa grafika czy wzorzysta tapeta? Zobaczcie jak można wykończyć ściany w jadalni.

Jadalnia, niezależnie od tego, czy urządzona w osobnym pomieszczeniu czy też połączona z kuchnią lub salonem, stanowi ważny punkt domowego życia. To bowiem miejsce wspólnych posiłków i integracji domowników. Warto zadbać o aranżację tej przestrzeni, aby niedzielne obiady upływały nie tylko w miłym towarzystwie, ale i w miłej dla oka aranżacji.

Nie potrzebujemy do tego wielu elementów dekoracyjnych – czasami wystarczy jedynie odpowiedni akcent na ścianie, przy której stoi stół jadalniany. Ścianę w jadalni możemy wykończyć na wiele sposobów. Sprawdzą się w niej zarówno płytki ceramiczne – jeżeli chcemy, aby korespondowała z wykończeniem kuchni, tradycyjne farby, czy fototapeta z urokliwym krajobrazem.

Ściana w jadalni może pełnić istotną rolę aranżacyjną. W otwartych wnętrzach często jest elementem spajającym wizualnie całe wnętrze lub jego część. Innym razem stanowi akcent wydzielający kącik jadalniany od reszty domu. W naszej galerii prezentujemy inspirujące sposoby na ten element mieszkania.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA