• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
05 wrz 2011 12:41

Słońcolubni

Polska nazwa słonecznika całkiem trafnie oddaje nie tylko jego wygląd, ale i uległą naturę. Jak wiadomo, kwiat ten zawsze wiernie podąża za słońcem, odwracając się w stronę jego promieni. Bierzmy z niego przykład i doceńmy możliwość wygrzewania się w słońcu mijającego niestety lata!

Kolorowa lateksowa fototapeta ze słonecznikami przypomni gorące lato nawet w samym środku mroźnej i śnieżnej zimy. Cena: ok. 124,44 zł (100x100 cm), 551,82 (292x195 cm – wymiary max.), Pixers.

Pixers
fot. Pixers

Słoneczniki mogą kwitnąć na ścianach, meblach, porcelanie, tkaninach... a nawet na włącznikach! Transparentna ramka z seii Simon 27 Play, Cena: ok. 50 zł, Kontakt-Simon.

' title=
fot. Kontakt-Simon

Małe cudeńka nie tylko dla miłośników słoneczników - taca, drewniane pudełko i półeczka zdobione techniką decoupage, Cena: od ok. 54 zł, Romantyczna galeria Agnieszki Babulewicz.

' title=
fot. Agnieszki Babulewicz
Agnieszki Babulewicz
fot. Agnieszki Babulewicz
Agnieszki Babulewicz
fot. Agnieszki Babulewicz

Szklana podkładka Sunflowers – zaskakujący wzór słoneczników postał z owoców i warzyw. Cena: ok. 88 zł, Joseph Joseph/CzerwonaMaszyna.pl.

Joseph Joseph/CzerwonaMaszyna.pl
fot. Joseph Joseph/CzerwonaMaszyna.pl

Słoneczna filiżanka na herbatę na pewno przyda się nadchodzącej jesieni. Komplet Julia (filiżanka i spodek), cena: ok. 13, 50 zł, Altom.

Altom
fot. Altom

Zegar Sol z kolekcji Back in Time to efektowna dekoracja ściany nie tylko na lato. Cena: ok. 855 zł, Nextime/Decorto.

' title=
fot. Nextime/Decorto
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH