• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
16 sty 2014 09:11

Sprzątanie w kuchni: łatwe i szybkie

Sprzątanie w kuchni może być szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze. Zobaczcie małych pomocników, dzięki którym wszystko będzie lśniło czystością, a my zyskamy więcej czasu dla siebie.

Parownica SC 1.020 C dzięki bogatemu wyposażeniu czyści nie tylko różne wodoodporne powierzchnie, ale je również dezynfekuje. Podstawowe wyposażenie obejmuje: zestaw do czyszczenia podłóg, dyszę do detali, ręczną oraz okrągłą szczotkę. 499 zł, Kärcher.

Fot. Kärcher.
Fot. Kärcher.

Odtłuszczacz Brait usuwa przypalony tłuszcz i oleisty, lepki brud. Przyda się szczególnie podczas sprzątania kuchni. Nie rysuje powierzchni i nie pozostawia smug. 8,99 zł/750 ml, Brait.

Fot. Brait.
Fot. Brait.

Ludwik mleczko do czyszczenia kuchni o cytrusowym zapachu. Usuwa tłuszcz, przypalone jedzenie, lepki brud. Czyści zlewozmywaki, blaty, sprzęty kuchenne i powierzchnie zmywalne. Ok. 8,40 zł/750 ml, Grupa Inco.

Fot. Grupa Inco
Fot. Grupa Inco

Pucerka Gąbkowa czyści dokładnie, nie niszcząc przy tym delikatnych powierzchni. Nie posiada bowiem charakterystycznej dla wielu produktów siateczki wzmacniającej, która może przyczyniać się do powstawania na czyszczonych płaszczyznach zarysowań. Nadaje się do sprzątania na mokro i na sucho. Ok. 8 zł, Vileda.

Fot. Vileda
Fot. Vileda

Mleczko-krem do czyszczenia powierzchni gładkich. Nadaje połysk, nie rysuje, pozostawia świeży, cytrynowy zapach. Usuwa także przypalone i tłuste zabrudzenia. 6,99 zł, Praktiker.

Fot. Praktiker
Fot. Praktiker

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH