Białe meble kuchenne w tej delikatnie skandynawskiej kuchni wieńczą szare blaty wykonane z prawdziwego betonu. Fot. Morgan & Moeller.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Białe meble kuchenne w tej delikatnie skandynawskiej kuchni wieńczą szare blaty wykonane z prawdziwego betonu. Fot. Morgan & Moeller.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
05 paź 2015 09:02

Szarość w kuchni: wybierz modny blat

Laminowany, betonowy, z konglomeratu - rodzajów blatów kuchennych jest wiele, ale najmodniejsza kolorystyka to wszelkie odcienie szarości.

Szary to jeden z ulubionych kolorów Polaków. Łatwo skomponować go z każdym innym kolorem, sama natomiast ma właściwości uspakajające i relaksujące. Dodaje również przestrzeniom, w których się pojawia eleganckiego charakteru.

Urządzając kuchnię warto sięgnąć po barwy popielate, antracytowe – niekoniecznie muszą one od razu występować na dużych połaciach frontów meblowych. Idealnie będą się prezentować w formie kuchennego blatu. Decydując się na szary blat mamy do wyboru kilka rodzajów: blat laminowany, wykonany z konglomeratu lub z... prawdziwego betonu.

Moda na beton we wnętrzach idealnie wpisuje się w modę na szarość, dlatego warto sięgnąć po szary blat, który będzie wykonany z betonu lub też jego imitacji. Taka powierzchnia nada kuchni delikatnie surowy charakter, przy czym ciekawie będzie się prezentować zarówno z modnymi, białymi frontami w połysku, jak i w towarzystwie drewna i jego dekorów.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • moronkas, 2015-10-29 11:54:33

    Do kuchni najlepsze są blaty z konglomeratu kwarcowego - blaty nowoczesne, eleganckie, duży wybór kolorów i wzorów, w tym 8 bieli ,8 szarości, czarne, beżowe; prosta forma, bardzo trwałe. Idealne do każdego wystroju.

POLECAMY W SERWISACH