Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Białe meble kuchenne w tej delikatnie skandynawskiej kuchni wieńczą szare blaty wykonane z prawdziwego betonu. Fot. Morgan & Moeller.

Białe meble kuchenne w tej delikatnie skandynawskiej kuchni wieńczą szare blaty wykonane z prawdziwego betonu. Fot. Morgan & Moeller.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 05 paź 2015 09:02 (aktualizacja: 08 paź 2015 09:54)

Szarość w kuchni: wybierz modny blat

Laminowany, betonowy, z konglomeratu - rodzajów blatów kuchennych jest wiele, ale najmodniejsza kolorystyka to wszelkie odcienie szarości.

Szary to jeden z ulubionych kolorów Polaków. Łatwo skomponować go z każdym innym kolorem, sama natomiast ma właściwości uspakajające i relaksujące. Dodaje również przestrzeniom, w których się pojawia eleganckiego charakteru.

Urządzając kuchnię warto sięgnąć po barwy popielate, antracytowe – niekoniecznie muszą one od razu występować na dużych połaciach frontów meblowych. Idealnie będą się prezentować w formie kuchennego blatu. Decydując się na szary blat mamy do wyboru kilka rodzajów: blat laminowany, wykonany z konglomeratu lub z... prawdziwego betonu.

Moda na beton we wnętrzach idealnie wpisuje się w modę na szarość, dlatego warto sięgnąć po szary blat, który będzie wykonany z betonu lub też jego imitacji. Taka powierzchnia nada kuchni delikatnie surowy charakter, przy czym ciekawie będzie się prezentować zarówno z modnymi, białymi frontami w połysku, jak i w towarzystwie drewna i jego dekorów.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA