Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

HTH meble

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 05 lis 2009 10:43 (aktualizacja: 27 gru 2013 11:42)

Szlachetne kształty

Kuchenne meble i akcesoria, którym nie szczędzono szlachetnych linii. W ich gładkich formach, minimalistycznych i wysublimowanych zdobieniach zamyka się to „coś” co czaruje i sprawia, że gotowanie bez nich traci smak...

Meble kuchenne z linii Black High Gloss o wysokim połysku i bez uchwytów to szlachetna odmiana minimalizmu. Czarny kolor frontów komponuje się z jasnymi ścianami i drewnem. Wycena indywidualna, HTH.

HTH meble
fot. HTH

Jednouchwytowa bateria Axor Citterio Semi-Pro. Jej nowatorska, smukła podstawa gwarantuje niebywałą ergonomię. Wys. 63,7 cm. Ok. 4.350 zł (chrom). Cena: ok. 6.096 zł (stal szlachetna), Hansgrohe.

Hansgrohe bateria
fot. Hansgrohe

Niezwykła misa (Joseph Joseph) o obłych kształtach wniesie na stół trochę klimatu a'la Star Trek. W zestawie: komplet dwóch łyżek. Cena: ok. 178 zł, LeDuvel.

LeDuvel misa
fot. LeDuvel

Kolekcja Icona w stylu retro, inspirowana wzornictwem przemysłowym lat 50. Cena: ekspres – ok. 999 zł, czajnik – ok. 429 zł, toster – od ok. 399 zł, De'Longhi.

De
fot. De'Longhi

Clear Top Canisters to kolekcja kuchennych pojemników, które zapanują nad chaosem wśród płatków, makaronu i przypraw. Dostępne pojemności: 0,5; 0,7; 0,9; 1,2; 1,5 l. Cena: od ok. 131 do 186 zł, Brabantia.

Brabantia pojemniki
fot. Brabantia

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA