• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
15 marz 2012 10:49

Wieczór konesera

Lampka wina najlepiej smakuje we dwoje. Miłośnicy tego trunku wiedzą jednak, że sekret tkwi w przechowywaniu i właściwym serwowaniu.

 Regał na wino marki Leopold wykonany jest ze stali nierdzewnej chromowanej i satynowej. Może pomieścić 9 butelek win. Cena: ok. 129 zł, Leopold/Galeria Limonka.

' title=
fot. Leopold/Galeria Limonka

Stojak na butelki do wina Bordeaux Unlimited, składający się z 7 plastikowych oraz 24 metalowych części, pozwala na zbudowanie stabilnego stojaka w dowolnej konfiguracji. Cena: ok. 279 zł, Eva Solo/Fabryka form.

' title=
fot. Eva Solo/Fabryka form

Charakterystyczny kształt kaczki karafki Peugeot Panier 0,75 l sprzyja dekantacji wina. Piękne wykończenia brzegów, wygodny uchwyt i błyszczący dzióbek dodają całości pałacowej klasy. Cena: ok. 1.099 zł, Peugeot/Czerwona maszyna.pl.

' title=
fot. Peugeot/Czerwona maszyna.pl

Karafka do wina z dekanterem Blomus Delta u szczytu pozwala na podanie na stół wina doskonale napowietrznego, pozbawionego osadów, które zwykły wytrącać się w butelce podczas jej długiego leżakowania. Cena: ok. 299 zł, Blomus/CzerwonaMaszyna.pl.

' title=
fot. Blomus/CzerwonaMaszyna.pl

Wiaderko do chłodzenia wina zostało wykonane ze stali nierdzewnej. Wiaderko jest izolowane termicznie poprzez zastosowanie podwójnych ścianek. Cena: ok. 179 zł, Sagaform/Myin.pl.

' title=
fot. Sagaform/Myin.pl

Eleganckie i praktyczne okrycie chłodzące na butelkę wina Menu Cool B&R w kolorze czarno-czerwonym. Cena: ok. 135 zł, Menu/Calvado.pl.

' title=
fot. Menu/Calvado.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH