Cukiernica w kształcie kury wysiadującej jajka będzie ciekawym i praktycznym urozmaiceniem stołu. Fot. Duka.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Cukiernica w kształcie kury wysiadującej jajka będzie ciekawym i praktycznym urozmaiceniem stołu. Fot. Duka.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
28 marz 2017 09:39

Wielkanoc w kuchni: przydatne akcesoria

Wielkanoc w kuchni to czas przygotowywania wielkanocnych wypieków i jaj w różnej postaci. Pomogą nam w tym przydatne akcesoria.

Wiele z kuchennych akcesoriów, które będą idealne przy przygotowaniu wielkanocnego śniadania sprawdzi się także w codziennym użytkowaniu kuchni. Inne będą miłym urozmaiceniem świątecznego stołu. 

Jednym z obowiązkowych elementów wyposażenia kuchni przed Wielkanocą jest forma do pieczenia babki. Możemy skorzystać z tradycyjnej formy lub jej nieco bardziej urozmaiconych wariacji. Możemy również postawić na wypieki w kształcie zajączków czy kurczaczków, które z pewnością pokochają najmłodsi. 

Podczas wielkanocnego śniadania nie może zabraknąć oczywiście jaj. Jajka w różnych postaciach to nieodłączny element menu na Wielkanoc. Możemy ugotować je na wiele sposobów, serwując w estetycznych kolorowych kieliszkach lub kieliszkach nawiązujących tematyką do świąt. Tematyczna mogą być również solniczki, cukiernice i inne akcesoria na stół. 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • młoda, 2017-12-28 11:56:50

    A zwłaszcza jak sie jest młodą gosposią, i każdy obiad to wyzwanie i eksperyment, to okap nieoceniony pomocnik i kamuflaż poczynań.
  • Globalo, 2017-04-05 19:58:03

    Najbardziej przydatny wkuchni jest okap!

POLECAMY W SERWISACH