Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fioletowe akcenty pięknie ożywiają zabudowę kuchenną w kolorze naturalnego drewna. Ciekawie wydzielono tu miejsce na jadalnię. Fot. Nolte Kuchen.

Fioletowe akcenty pięknie ożywiają zabudowę kuchenną w kolorze naturalnego drewna. Ciekawie wydzielono tu miejsce na jadalnię. Fot. Nolte Kuchen.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 19 paź 2015 12:32 (aktualizacja: 27 paź 2015 09:07)

10 pomysłów na kuchnię w ciemnym kolorze

Kuchnia w ciemnym kolorze to strzał w dziesiątkę jeśli marzy nam się wnętrze eleganckie i nietuzinkowe. Zobaczcie dziesięć ciekawych propozycji.

Choć urządzając kuchnię, większość inwestorów poszukuje mebli i decyduje się na ściany w jasnych kolorach, aranżacja kuchni w ciemnych barwach może okazać się idealnym sposobem na uzyskanie modnego, eleganckiego i oryginalnego wnętrza. 

Podczas, gdy wokół królują niepodzielnie biele i beże, kuchnia z zabudową meblową w ciemnych odcieniach szarości, a nawet czerni jest aranżacyjnym powiewem świeżości. W ciemnych kolorach pięknie prezentują się zarówno meble w połysku, jak i o satynowych powierzchniach, te bardziej klasyczne, jak i o nowoczesnej stylistyce. 

Ciemne kolory w kuchni stanowią wspaniałą bazę do wprowadzenia dodatków w kolorze drewna w jasnym wybarwieniu, a także bardziej ekstrawaganckich detali w kolorach złota bądź miedzi. Kuchnie w ciemnych kolorach świetnie współgrają ze stylem loft i industrialnym, które cieszą się ostatnio dużą popularnością. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA