Fioletowe akcenty pięknie ożywiają zabudowę kuchenną w kolorze naturalnego drewna. Ciekawie wydzielono tu miejsce na jadalnię. Fot. Nolte Kuchen.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Fioletowe akcenty pięknie ożywiają zabudowę kuchenną w kolorze naturalnego drewna. Ciekawie wydzielono tu miejsce na jadalnię. Fot. Nolte Kuchen.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
19 paź 2015 12:32

10 pomysłów na kuchnię w ciemnym kolorze

Kuchnia w ciemnym kolorze to strzał w dziesiątkę jeśli marzy nam się wnętrze eleganckie i nietuzinkowe. Zobaczcie dziesięć ciekawych propozycji.

Choć urządzając kuchnię, większość inwestorów poszukuje mebli i decyduje się na ściany w jasnych kolorach, aranżacja kuchni w ciemnych barwach może okazać się idealnym sposobem na uzyskanie modnego, eleganckiego i oryginalnego wnętrza. 

Podczas, gdy wokół królują niepodzielnie biele i beże, kuchnia z zabudową meblową w ciemnych odcieniach szarości, a nawet czerni jest aranżacyjnym powiewem świeżości. W ciemnych kolorach pięknie prezentują się zarówno meble w połysku, jak i o satynowych powierzchniach, te bardziej klasyczne, jak i o nowoczesnej stylistyce. 

Ciemne kolory w kuchni stanowią wspaniałą bazę do wprowadzenia dodatków w kolorze drewna w jasnym wybarwieniu, a także bardziej ekstrawaganckich detali w kolorach złota bądź miedzi. Kuchnie w ciemnych kolorach świetnie współgrają ze stylem loft i industrialnym, które cieszą się ostatnio dużą popularnością. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH