Linia KWC ERA to trzy różne formy baterii kuchennej ze stałą wylewką, których prosta forma i idealnie wyważone proporcje dają wrażenie harmonii i symetrii. Fot. Franke

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Linia KWC ERA to trzy różne formy baterii kuchennej ze stałą wylewką, których prosta forma i idealnie wyważone proporcje dają wrażenie harmonii i symetrii. Fot. Franke
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
26 lut 2018 09:50

Baterie kuchenne: wzornictwo inspirowane strumieniem wody

Charakterystyczny profil stalowej wylewki imitujący strumień wody w dwóch eliptycznych wzorach baterii zachwyca wąską średnicą i ascetyczną formą. Takie oczywiste odwzorowanie natury i kształtu strumienia wody daje wrażenie lekkości.

Nowa era kuchennego wzornictwa zaczyna się tam, gdzie nie ma miejsca na kompromisy, a zgodność z naturą jest oczywistym atrybutem. Linia KWC ERA to trzy różne formy baterii kuchennej ze stałą wylewką, których prosta forma i idealnie wyważone proporcje dają wrażenie harmonii i symetrii.

Miłośnikom symetrii i idealnych proporcji spodoba się natomiast trzeci wariant baterii KWC ERA, gdzie geometryczny profilu stalowej wylewki wyznacza ramy i zakres pracy w kuchennej strefie wody. Tak zwyczajna i prosta forma baterii jest doskonałym dopełnieniem dla stalowych zlewozmywaków z kolekcji o tej samej nazwie.

Zobacz także: Płytki ceramiczne. 10 trendów wzorniczych na 2018 rok

Wzornictwo wszystkich trzech modeli baterii KWC ERA zostało dopracowane w najdrobniejszych detalach, a najmniejsza na rynku średnica wylewki – tylko 18 mm, świetnie komponuje się ze smukłymi kształtami. Stała wylewka każdej baterii Era obraca się w promieniu od 150⁰ do 360⁰, a za jakość strumienia wody i jego precyzyjną regulację odpowiada innowacyjny perlator Neoperl.

Specjalnie szczotkowana stal szlachetna wykorzystana w projektach wszystkich modeli baterii KWC zapewnia wysoki standard higieniczny, doskonały i niezmienny wygląd przez lata oraz świetne dopasowanie zarówno do zlewozmywaków stalowych, jak i ceramicznych oraz granitowych.
Zlewozmywak i bateria kuchenna to od zawsze nierozłączny zestaw, a w przypadku linii KWC ERA ten duet ma niezwykle piękną, prostą i funkcjonalną formę, inspirowaną naturalną energią strumienia wody.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH