• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
02 marz 2009 23:59

Coś śmiesznego

Śmiech to zdrowie, więc dobry humor jest na wagę złota. A gdzie najlepiej aplikować sobie „witaminę uśmiechu”? W kuchni, oczywiście.

Fot. Alessi
Fot. Alessi

 

Wygląda na to, że stado jest potworrrnie głodne i za chwilę wgalopuje do kuchni na śniadanko! Fototapeta Curious Cows marki Eijffinger. Wymiary: 279x280 cm, składa się z sześciu paneli. Cena: ok. 1144 zł, Decorador.

Decorador
fot. Decorador

Może plasterek ogóreczka? Deska do serwowania potraw Cucamber (proj. Anthony Joseph dla marki JosephJoseph) ma 30 cm średnicy, została wykonana z hartowanego szkła. Cena: 69 zł, GG Design.

GG Design
fot. GG Design

Oto prawdziwie pomocne dłonie – sztućce do sałaty z kolekcji Pop! marki Zak! Palczaste zakończenia sztućców pozwalają chwycić na raz więcej sałaty niż przy pomocy tradycyjnych łyżek. Cena: ok. 35 zł, Fide.

Fide
fot. Fide

Bardzo odważna para o specyficznych upodobaniach... Porcelanowy komplet do soli i pieprzu Mr Salt & Mrs Pepper marki Ritzenhoff. Oj, będzie bardzo pieprznie! Cena: 87 zł, GG Design.

GG Design
fot. GG Design

Co kryje się pod azjatycką czapeczką? Wyciskarka do cytrusów Mandarin marki Alessi. Głowa to pojemnik na spływający sok. Cena: ok. 119 zł, Fabryka Form.

Fabryka Form
fot. Fabryka Form

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH