• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
11 lip 2012 13:12

Cud, miód i wanilia

W tej kuchni jest słodko, przytulnie i ciepło. W piekarniku pachną świeże bułeczki, na stole króluje elegancki lniany obrus i nieco staroświecka porcelana. Aż chciałoby się tu przysiąść...

Fot. Gatto
Fot. Gatto

 

New Cottage - piękna, ekskluzywna zabudowa kuchenna w starym stylu, ujmuje subtelną elegancją delikatnych frezów i starannie dobranych uchwytów, fronty olchowe, blaty granitowe. wycena indywidualna, Fabryka Wnętrz.

' title=
fot. Fabryka Wnętrz

Simon 27 Play - transparentny łącznik to świetne uzupełnienie stylowej kuchni, w ramkę możemy wstawić dowolny obrazek. Cena: ok. 45 zł, Kontakt Simon.

' title=
fot. Kontakt Simon

Crown Cork - zegar ścienny imitujący korek od lemoniady z dawnych lat, czarujący i pełen wdzięku. Cena: ok. 155 zł, Kare Design/Galeria Antresola.

' title=
fot. Kare Design/Galeria Antresola

Biały Domek - wieszak na drobiazgi kuchenne, w kształcie połączonych domków dla ptaków, lekko postarzany. Cena: ok. 79 zł, Tendom.pl.

' title=
fot. Tendom.pl

Tablica Menu - niezbędny element każdej stylowej kuchni, drewniana, w kremowym kolorze, z aplikacją w formie różyczek, idealna do zapisania ulubionego przepisu. Cena: ok. 95 zł, La Petite Maison.

' title=
fot. La Petite Maison

Filiżanki z reliefem - materiał: porcelit, nadają się do zmywarek i kuchenek mikrofalowych. Cena: od ok. 9,99 zł, Black Red White.

' title=
fot. Black Red White
' title=
fot. Black Red White

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH