Krzesła Him&Her w duecie.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Krzesła Him&Her w duecie.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
22 sty 2014 14:21

Him&Her: krzesła, które uwodzą

Krzesła Him&Her kuszą lekką, zmysłową i pięknie wyprofilowaną formą. Dasz się im uwieść?

Jedni powiedzą, że są niezwykłe, oryginalne, fascynujące. Inni pewnie zdecydowanie zaprzeczą. Co by jednak o nich nie mówić – przyciągają wzrok jak magnes. Nie da się obok nich, tak po prostu, przejść obojętnie.

Krzesła Him&Her to dzieło Fabio Novembre. Powstały po tym, jak włoski architekt uległ fascynacji, klasycznym projektem Vernera Pantona. Postawił jednak na zdecydowanie bardziej odważną, śmiałą formę, zachowując jednak również to co najlepsze w projekcie Duńczyka. Efekt?

Krzesła o realnych ludzkich kształtach – kobiecym i męskim. Naprawdę nietuzinkowe i osobliwe. Pięknie i z pełną gracją prezentują zarówno damską i męską sylwetkę.

Wymiary: wysokość 87 cm, szerokość 49,50 cm, głębokość 61,50 cm.

Krzesła dostępne są w wersji matowej w kolorze białym, czarnym, czerwonym oraz błyszczącej w znacznie szerszej palecie barw: biały, szary, czarny, brązowy, beżowy, żółty, pomarańczowy, czerwony, fioletowy, niebieski, zielony. Do wyboru mamy jeszcze opcję z przezroczystego poliwęglanu.

Cena: ok. 1.100 zł (matowe), ok. 3.200 zł (błyszczące).

Krzesła Him&Her Fabio Novembre zaprojektował dla włoskiej marki Casamania. Dostępne są w wielu sklepach internetowych m.in. Atak Design, Cube, Deco24.

Wszystkie zdjęcia: Casamania.it.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • michal, 2014-01-23 19:43:41

    hehe, krzesła od d. strony:) Podobają mi się:)

POLECAMY W SERWISACH