• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
08 cze 2012 11:16

Kuchnia w kolorze: inspirowana pomarańczami

Zaskakująco-nastrojowy efekt uzyskasz podświetlając blat kuchennej wyspy albo odkurzacz. Zwróć uwagę na nowe materiały i kształty, jak z bolidów Formuły 1.

Saragossa Mebel Rust – z podświetlonym blatem - to kuchnia dedykowana do luksusowych apartamentów. Dzięki technologii WOOD PICTURE, łączącej w obrębie jednego frontu rysunek drewna i lakieru, nawet w postaci dowolnej grafiki i napisów, każda aranżacja jest niepowtarzalna. Wycena wg projektu, www.rust.com.pl.

' title=
fot. Rust

Przyciskasz guzik (z boku): wyciskarka Vita marki Bugatti przechyla się i nalewa sok do szklanki. Do wyboru kilka kolorów futurystycznej obudowy. Cena: ok. 807 zł, www.casabugatti.pl.

' title=
fot. Bugatti

Na pikowanej podkładce z silikonu i stali szlachetnej Eva Solo można postawić każdą rozgrzaną patelnię czy garnek. Wytrzymuje temp. do 300°C! Cena: ok. 143 zł (17x17 cm), www.evasolo.com.

' title=
fot. Eva Solo

Metaliczny brąz, welurowe wykończenia... W „podwoziu” i przy uchwycie rury odkurzacza S8 UniQ Miele kolejna niespodzianka: oświetlenie LED. Światło ułatwia sprzątanie w zakamarkach i chowanie urządzenia w pawlaczu (gaśnie po 30 s od jego wyłączenia). Cena: ok. 2.199 zł, www.miele.pl.

' title=
fot. Miele

Kompozyt wykorzystuje się w lotnictwie, medycynie, bolidach Formuły 1 – a teraz także łazienkach. Oras Vienda jest pierwszą baterią z tego lekkiego i wytrzymałego materiału. To bezdotykowy model EKO (maks. przepływ 5 l/min). Cena: ok. 799 zł, www.oras.com.

' title=
fot. Oras
 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Podróżnik85, 2015-08-01 17:02:43

    Świetne pomysły! Ja bym tutaj dodał jeszcze wyjątkowe naklejki na ścianę. Świetnie wyglądałyby w tym mieszkaniu. Szczególnie te zintegrowane z lampą :)
  • funite-pl, 2012-08-10 11:37:28

    ale dodatki!!! :)

POLECAMY W SERWISACH