Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Subtelne zdobienia frontów zabudowy podkreślają unikatowy charakter projektu. Kropką nad i w tej luksusowej kuchni jest eleganckie, biżuteryjne oświetlenie. Fot. Brummel Cucine.

Subtelne zdobienia frontów zabudowy podkreślają unikatowy charakter projektu. Kropką nad i w tej luksusowej kuchni jest eleganckie, biżuteryjne oświetlenie. Fot. Brummel Cucine.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 24 lis 2014 11:31 (aktualizacja: 25 lis 2014 08:56)

Luksusowa kuchnia: funkcjonalna i piękna jak diament

Diamenty uznawane są za esencję elegancji i piękna. Były także także inspiracją do stworzenia modelu kuchni, która jest funkcjonalna, a zarazem piękna niczym ten pożądany przez wielu minerał.

Kuchnia Diamond marki Brummel Cucine to połączenie luksusu z funkcjonalnością, dzięki czemu przestrzeń kulinarna jest praktyczna, a zarazem bardzo efektowna. Niekwestionowanym klejnotem w przestrzeni jest bez wątpienia ergonomiczna wyspa z eleganckim wykończeniem. Ten efektowny element aranżacji jest zarazem centrum prac kuchennych, dzięki umieszczeniu na niej strategicznych sprzętów, potrzebnych do przyrządzania posiłków.

Aby kuchnia błyszczała, tak jak prawdziwy diament, zewnętrzne fronty mebli pokryto lakierem w kolorze białym, czarnym lub borówki. Model Diamod dostępny jest również w wykończeniu ze szczotkowanego srebra. Zestaw, oprócz szafek i wyspy, zawiera także specjalne akcesoria pasujące do całości, jak stołki barowe z ażurowym oparciem i siedziskiem wyściełanym skórą naturalną.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA