• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.mamkuchnie.pl
31 marz 2016 11:18

Najlepsze pomysły na aranżację jasnej kuchni

Jasna, ciepła i przytulna kuchnia wydaje się być ideałem – przynajmniej dla miłośników spędzania czasu w rodzinnym gronie podczas przygotowywania posiłków. Zobaczcie jak ją urządzić.

Beże to ulubione kolory Polaków. Są subtelne, przytulne, ciepłe w odbiorze. Nic więc dziwnego, że chętnie po nie sięgamy urządzając kuchnię. Doskonale sprawdzają się jako kolory okładzin ściennych i podłogowych. Na ich tle pięknie prezentują się drewniane meble, także o jasnym wybarwieniu. Stonowany kolor drewna dodatkowo nada każdej kuchni ponadczasowy charakter.

Także kolor biały doskonale sprawdza się w kuchennych aranżacjach. I choć dobrze prezentuje się jako tło, to w niczym nie ustępuje jako wybarwianie mebli kuchennych, a nawet kolor sprzętów AGD czy zlewozmywaków. Wręcz przeciwnie – biała zabudowa kuchenna to rozwiązanie, które sprawdzi się pod każdym względem. Nada pomieszczeniu lekkości i delikatności, ale też odświeży jego wygląd. Dodatkowo biel optycznie powiększy przestrzeń, dodając jej kilka metrów kwadratowych.

Zobacz całą galerię najlepszych pomysłów na aranżację jasnej kuchni

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH