• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
12 gru 2012 11:34

Singiel ma klasę

Gdy jest tyle do zrobienia, dzień najlepiej zacząć od doskonale zaparzonej kawy. Ze zorganizowanej kuchni singla można brać przykład. Która godzina? Winylowy zegar (też singiel) przypomina, że czas na pizzę.

Meble KAM serwują tej jesieni wyjątkowy zestaw mebli Singiel Plus dla ludzi aktywnych, poszukujących gotowych, przemyślanych i funkcjonalnych rozwiązań. Front Olivia z naturalnym rysunkiem drewna i zintegrowanym uchwytem dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych (najchętniej wybierany to Dąb Sonoma). Okucia firmy Blum. Wycena wg projektu, www.meblekam.pl.

' title=
fot. www.meblekam.pl

Zegar ścienny Vinyl Tap marki NeXtime. ok. 249 zł (śr. 43 cm; szkło), www.nextime.pl.

' title=
fot. www.nextime.pl

Dużo zmywania? Tabletki do mycia naczyń Somat Multi-Perfect marki Somat uporają się z trudnymi zabrudzeniami nawet w krótkim cyklu mycia. Nowością w ich recepturze jest formuła Express Power. Dzięki niej tabletki rozpuszczają się szybciej, a naczynia są perfekcyjnie czyste. ok. Cena: ok. 28 zł i ok. 50 zł (opakowania 26 i 52 tabletki), www.somat.com.pl.

' title=
fot. www.somat.com.pl

Czerwona zmywarka Inspiration ESF 2300OH Electrolux jest pracowita (6 programów), ma małe wymiary i dużą pojemność (6 kompletów). W tym samym kolorze można dokupić lodówkę. Nowość (w sprzedaży w IV kw. 2012 r.; także czarna), www.electrolux.pl.

' title=
fot. www.electrolux.pl

Z kolekcji Edge firmy Fiskars: stalowe noże z czarną powłoką, do której nie przywierają krojone produkty. W serii noże do chleba, pomidorów, skrobania, szefa kuchni, Deba, Santoku oraz ostrzałka. Cena: ok. 40-72 zł, www.fiskars.pl.

' title=
fot. www.fiskars.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH