• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
20 lut 2009 20:22

Smakołyki

Kuchnia i jej atrybuty, jak się okazuje, inspirują nie tylko mistrzów kulinarnych, ale i projektantów. W modzie wnętrzarskiej, zaczyna robić się smakowicie. Naczynia, słodkie kolory, czy przedmioty zaostrzające nasz apetyt, wkraczają na salony. Smacznego!

Apetyczne usta... czerwone, oczywiście!Aż trudno uwierzyć, ze projekt sofy Bocca (Studio 65) pochodzi z 1970 roku. Kolejne reedycje świadczą, że wciąż jesteśmy żądni designu zwariowanego i bardzo zmysłowego zarazem. Heller.

Heller
fot. Heller

Między krasnalem a brzegiem pucharu... leży „filozofia” tego stylu. Słodki design, idealne tło dla rozkoszujących się wszystkimi smakami życia optymistów. Tapeta z kolekcji Porceline (Eijffinger). Ok. 186 zł/rolka, Decodore.

Decodore
fot. Decodore

Lampa o wymownej nazwie: Hungry (Fabbian). Sztućce, całe komplety sztućców w zasięgu wzroku, mogą tylko pobudzić apetyt na niekończącą się ucztę. Od 2.500 zł, Milantex.

Milantex
fot. Milantex

Garlic Card to kuchenny drobiazg o urodzie karty kredytowej. Co prawda zmieściłaby się w portfelu, jednak po co ją tam chować, skoro jest idealna do tarcia czosnku na pure. Ok. 29 zł, LeDuvel.

LeDuvel
fot. LeDuvel

Pint Glass to kolekcja inspirowana londyńskimi kuflami piwa. Projektantka Emiko Oki, stworzyła swoiste „drugie dno” w postaci kielicha, uwidaczniającego się dopiero wtedy, gdy kufel napełnimy winem. Emiko Oki.

Emiko Oki
fot. Emiko Oki

Miska (Present Time) o podwójnej funkcji. Po pierwsze ucieszy domowego czworonoga (o ile będzie pełna)... Po drugie, rozbawi hasłem istoty dwunożne. Ok. 37 zł, Studio Indygo.

Studio Indygo
fot. Studio Indygo

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Ewka, 2009-05-19 14:36:52

    tapeta Porcelaine nawet ciekawa, tak z kawałek bym wkleila w jadalni, bo na całą ścianę to jakos dziwacznie...

POLECAMY W SERWISACH