• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
11 marz 2011 11:34

W kamiennym kręgu

Chcesz żyć w zgodzie z naturą? Pomoże ci w tym garść „kamiennych” inspiracji!

StONE Collection to kolekcja ekologicznych poduszek i puf wykonana z naturalnej wełny merino i jedwabiu. Tak jak kamienie w naturze, poduszki i pufy są niepowtarzalne. Każda z nich posiada unikatowy wzór, jest miękka i przyjemna w dotyku. Cena: poduszki – od ok. 249 zł, pufy – od ok. 1.190 zł, Fivetimesone.

Fivetimesone
fot. Fivetimesone

Niezwykła sofa Montanara przypomni najpiękniejsze wakacyjne chwile spędzone w górach. Sprawdzi się nie tylko we włoskim salonie miłośnika Alp. Meritalia.

Meritalia
fot. Meritalia

Solniczka i pieprzniczka Zen (projektu Natalii Bieńkowskiej) wykonane są z ceramiki szlachetnej, szkliwionej białym półmatowym szkliwem. Cena: ok. 89 zł, Oo Design, Ecomateria.

Oo Design, Ecomateria
fot. Oo Design, Ecomateria

Aluminiowe kule dekoracyjne do złudzenia przypominają kamienie. Krogsgaard, Christensen.

Krogsgaard, Christensen
fot. Krogsgaard, Christensen

Rondo to kolekcja, w której znalazła się cukiernica, pieprzniczka, solniczka i dzbanki służące np. do przechowywania oliwy. Dostępne w białym lub czarnym kolorze. Cena: od ok. 12,4 euro, Design House of Stockholm/Moomo.

Design House of Stockholm/Moomo
fot. Design House of Stockholm/Moomo

Oryginalna kolekcja umywalek Pure Stone powstała z inspiracji kamieniem – symbolem spokoju i nieprzemijalności. Cena: model na zdjęciu – od ok. 4.080 zł, Villeroy&Boch.

Villeroy&Boch
fot. Villeroy&Boch
 
 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • metamorfoza1, 2011-03-15 08:44:54

    Super umywalka

POLECAMY W SERWISACH