• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
05 wrz 2012 12:22

W objęciach Ero(s)a

Wyrafinowana, organiczna forma krzesła Ero(S) została zaprojektowana w roku w roku 1999 dla marki Kartell przez Philippe Starcka. Do dziś to propozycja na wskroś nowoczesna i ponadczasowa.

 

' title=
fot. Kartell

Philippe Starck to bez wątpienia jeden z ulubionych projektantów marki Kartell. A krzesło Ero(s) jest z pewnością modelem, który bardzo łatwo z nim skojarzyć. Jajowaty, prosty, a przez to uniwersalny kształt oraz bogactwo kolorów uczyniły z niego flagowy projekt marki. Świetnie sprawdza się nie tylko we wnętrzach prywatnych, ale także w przestrzeni publicznej. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru barwy poliuretanowego siedziska oraz konstrukcji – na jednej nodze, rolkach lub oryginalnej podstawie z 4 stalowymi nogami.

Philippe Starck
' title=
Urodzony w 1949 roku w Paryżu. Jeden z najbardziej znanych projektantów i architektów XX w. Autor rekordowej liczby masowych produktów użytku codziennego, od mebli poprzez ubrania, sprzęty AGD, opakowania, wyposażenie łazienek aż po pojazdy, obudowy głośników czy ... szczoteczki do zębów. Jest znany z własnego sposobu myślenia o designie, ciekawej osobowości i błyskotliwego poczucia humoru. Za swoje projekty otrzymał kilkadziesiąt prestiżowych nagród. Obecnie pracuje nad nowym, rewolucyjnym projektem dla firmy Apple.
.
' title=
fot. Kartell
W skrócie:
Nazwa: Ero(S)
Producent: Kartell
Projektant: Philippe Starck
Rok powstania: 2001
Siedzisko: przezroczysty lub barwiony w masie poliwęglan
Stelaż: aluminium odlewane metodą ciśnieniową lub chromowana stal
Wersje: siedzisko na obrotowej podstawie, na lekkiej konstrukcji wyposażonej w 4 stalowe nóżki wykonane z chromowanego aluminium lub na rolkach Cena: od 1.260 zł (Deco24.pl)

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • toptrendymeble-pl, 2012-10-23 16:39:54

    świetne... :) mozna sie zakochac :D

POLECAMY W SERWISACH