• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
10 paź 2011 15:19

Z potrzeby piękna...

Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju blog o wnętrzach "Z potrzeby piękna". Przeczytajcie wywiad z jego autorką, zobaczcie, jak chciałaby mieszkać i dlaczego tytułowe "piękno" to coś, co jest ważne w życiu.

 

www.zpotrzebypiekna.pl
Inspiracje - ceramika RICE. Fot. www.zpotrzebypiekna.pl
Z potrzeby piękna
Blog "Z potrzeby Piękna" powstał prawie 3 lata temu. Jego autorka w obrazowy i sugestywny sposób przedstawia pomysły na wnętrza, które śmiało można określić jako "piękne" - pełne życia, koloru, wewnętrznego ciepła. Na kanwie bloga powstał także sklep internetowy, w którym można kupić niektóre z przedmiotów, które zainspirowały jego autorkę.


Adres bloga: www.zpotrzebypiekna.pl Adres sklepu: www.zpotrzebypiekna.com

Od kiedy prowadzi Pani bloga z Potrzeby piękna?

To już ponad 2,5 roku. Pamiętam pierwszy wpis i pamiętam jak bardzo nie mogłam sobie poradzić ze stroną techniczną związana z prowadzeniem bloga. Na szczęście cierpliwość bliskiej mi osoby sprawiła, ze poradziłam sobie z tym zadaniem.

I jak długo istnieje sklep z Potrzeby Piękna? Dlaczego powstał i jakimi kryteriami kieruje się Pani dobierając przedmioty, które można w nim kupić?

Sklep powstał pół roku po powstaniu bloga i impulsem było odkrycie producenta ceramiki, która od kilku lat była nr 1 na mojej liście marzeń. Kryterium pewnie wszystkich zdziwi, ale jest dość prozaiczne, związane oczywiście z emocjami, jakie mam, kiedy oglądamy nowe kolekcje, nowe katalogi, kiedy odkryję nowego producenta. O każdym przedmiocie myślę tak samo, niezależnie od tego w jakiej jest stylistyce, ważne dla mnie, czy chciałabym go mieć, czy obecność tego przedmiotu w domu sprawiłaby mi radość. Lubie przedmioty vintage, lubię kolor i lubię zaskakujące rzeczy - w miejscach czy wnętrzach, w których na pierwszy rzut oko nie powinno ich być.

www.zpotrzebypiekna.pl
Inspiracje - blogi wnętrzarskie. Fot. www.zpotrzebypiekna.pl

Skąd powstał pomysł na bloga?

To miał być notatnik. Mój notatnik. Formę bloga podsunął mi mój mąż. To był taki moment w moim życiu, kiedy obowiązki macierzyńskie wykluczyły mnie z wielu aktywności. W tym czasie odkryłam skandynawskie, duńskie i francuskie blogi, które pokazywały rzeczy, wnętrza, przedmioty w zupełnie inny sposób niż robią to magazyny wnętrzarskie.

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • wodnik100, 2011-10-14 21:33:38

  Witam

  Przyznam ciekawy blog, a kolory wnętrz jakie tu się przewijają to radość i chęć do życia. Po prostu pięknie!

  Pozdrawiam
 • Z potrzeby piękna..., 2011-10-14 17:52:37

  Pani Doroto dziękuję :):) a redakcji DOBRZE MIESZKAJ dziękuję za obecność Z potrzeby piękna... na portalu. Pozdrawiam serdecznie. Aga
 • Dorota, 2011-10-11 14:32:58

  Serdecznie pozdrawiam Panią Agnieszkę i dziękuję za wspaniałego bloga i przemiły kontakt w sklepie!

POLECAMY W SERWISACH