Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Ponadczasowy duet bieli i czerni jak zawsze prezentuje się nad wyraz elegancko. "Kompozycja" ta zapewnia jadalni również niezwykle reprezentacyjny charakter. Projekt: Dominik Respondek. Fot. Bartosz Jarosz.

Ponadczasowy duet bieli i czerni jak zawsze prezentuje się nad wyraz elegancko.
  • Autor: Ewa Kozioł
  • 12 marz 2014 17:43 (aktualizacja: 16 marz 2014 07:26)

15 najciekawszych pomysłów na jadalnię. Propozycje architektów

Estetyczne, piękne, eleganckie, oryginalne. Takie jadalnie znajdziecie w naszej galerii. Wszystkie bez wyjątku warto zobaczyć.

Jadalnia coraz częściej staje się nie tylko miejscem wspólnych posiłków. Staje się miejscem, w którym skupia się życie rodzinne, szczególnie wówczas, gdy znajduje się w otwartej strefie dziennej, w pobliżu salonu lub kuchni. Przy stole rozmawiamy, spędzamy czas, podejmujemy decyzje a czasem nawet pracujemy. I właśnie dlatego aranżacja jadalni jest tak ważna. Warto poświęcić trochę więcej czasu na wybór krzeseł, stołu czy kolorystyki.

W ofercie producentów znajdziemy tak naprawdę wszystko. Od mebli stricte nowoczesnych o prostych formach aż po klasyczne, bardziej stylizowane. Wybór jest ogromny. Podobnie zresztą jest w przypadku materiałów wykończeniowych na ściany i podłogi. Tu także producenci dają nam całkiem sporo możliwości.

Ale jak to wszystko „ubrać” w ładną, spójną całość? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii. Zajrzyjcie i zobaczcie co proponują architekci – jak łączą wspólną, otwartą przestrzeń salonu, kuchni i jadalni, jakie „zestawy” kolorów, materiałów i faktur proponują. Naprawdę warto.

 

WASZE KOMENTARZE (4) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA