Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Meble kuchenne z kolekcji Senso Kitchen - Royal, model Ambris, dostępne w ofercie sieci Black Red White. Fot. Black Red White

Meble kuchenne z kolekcji Senso Kitchen - Royal, model Ambris, dostępne w ofercie sieci Black Red White. Fot. Black Red White
  • Autor: Ewa Kozioł
  • 13 sty 2017 11:36 (aktualizacja: 15 sty 2017 10:53)

15 pomysłów na kuchnię w klasycznym stylu

Jakie meble wybrać do kuchni w klasycznym stylu? Zobaczcie nasze propozycje. Wszystkie są niezwykle piękne.

Kuchnia urządzona w klasycznym stylu jest wytworna, szykowna i bardzo piękna. Wybierając właśnie te styl mamy pewność, że zyskamy wnętrze naprawdę eleganckie. Klasyka będzie świetnym rozwiązaniem szczególnie w otwartej, przestronnej strefie dziennej. I nie ważne czy wybierzemy meble w kolorze białym czy w kolorze drewna, bardziej zdobione czy o nieco prostszej formie. Zawsze zachwycą taka samo.

Wybór mebli - to jedna z pierwszych, ale i najważniejszych decyzji, którą trzeba będzie podjąć urządzając kuchnię. Na pewno warto więc bliżej przyjrzeć się ofercie producentów. Bo wybór wcale do najłatwiejszych należeć nie będzie. 

W ofercie producentów znajdziemy bowiem bardzo dużo propozycji mebli do kuchni w klasycznym wydaniu. Znajdują się wśród nich propozycje do małych, ale i większych przestrzeni, w ciemnej i jasnej kolorystyce. Podobnie sytuacja wygląda, jeśli chodzi o zdobienia. Znajdzie się coś dla miłośników bardziej prostych form, jak i tych kochających dekoracyjne elementy. 

Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji. Są się w wśród nich zarówno typowe klasyczne zabudowy, jak i te, łączące klasykę z elementami stylu nowoczesnego, skandynawskiego czy retro. Wszystkie jednak w doskonale "skrojonych" proporcjach.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA