Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Nowoczesne, funkcjonalne meble kuchenne Glasline. Zieleń zastosowana na dolnych szafkach tworzy piękny kontrast z białymi elementami zabudowy. Wycena indywidualna, Schüeller.

Nowoczesne, funkcjonalne meble kuchenne Glasline. Zieleń zastosowana na dolnych szafkach tworzy piękny kontrast z białymi elementami zabudowy. Wycena indywidualna, Schüeller.
  • Autor: Ewa Kozioł
  • 17 marz 2014 05:15 (aktualizacja: 18 marz 2014 08:41)

15 pomysłów na zieloną kuchnię. Koniecznie zobacz wszystkie

Kuchnia w zielonym kolorze będzie świeża, radosna i każdego dnia „pachnąca” wiosną. Koniecznie zobaczcie jak pięknie wygląda zielony w kuchni.

Jasny, ciemny, zimny, ciepły, delikatny, intensywny. Zielony ma bardzo bogatą paletę odcieni, które można stosować we wnętrzach. Pozwala to na tworzenie naprawę ciekawych, niebanalnych kompozycji kolorystycznych. Wszystkie odcienie, bez wyjątku, znakomicie sprawdzą się w kuchni. 

Kolor zielony jest wesoły, pogodny, odprężający, daje poczucie bliskości z naturą i świeżości. Ładnie ożywi też wnętrze. Dobrze komponuje się z brązem, bielą, szarościami, jak również z kolorem żółtym, fioletem czy drewnem. Zielone mogą być dodatki, ściana czy frotny mebli. Wybór jak zawsze zależy od indywidualnych potrzeb.

Marzycie o kolorze zielonym w kuchni koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie tam zdjęcia z pięknymi inspiracjami. Wszystkie oczywiście z kolorem zielonym.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA