Jadalnia Como. Fot. Taranko

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Jadalnia Como. Fot. Taranko
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
04 kwi 2018 13:14

3 pomysły na jadalnię w naturalnym klimacie

Ładne, funkcjonalne wnętrze, wyposażone w meble starannie wykonane z materiałów najwyższej jakości budzi pozytywne emocje, pozwala się zrelaksować, sprawia, że chcemy w nim przebywać i cieszyć się codziennością.

Wspólne spożywanie posiłków przez domowników, zwykle połączone z rozmową na temat aktualnych, ważnych dla nas spraw, służy integracji rodziny. Dlatego też staramy się w naszych domach wydzielić przestrzeń jadalni, w której nie tylko będziemy wspólnie jeść, ale i dzielić się przeżyciami, dawać sobie wsparcie oraz podejmować gości.

Meble w pięknym wybarwieniu orzecha burgundzkiego świetnie wyglądają na tle przypominającej naturalny kamień podłogi i gładkich, szarych ścian. Designerskie, tapicerowane krzesła z profilowanym oparciem zachęcają do długiego biesiadowania, niekończących się rozmów lub pogrążenia się w lekturze. Wykonano je z litego drewna dębowego i pokryto plamoodporną tkaniną carabu.

Nastrój jadalni możemy współtworzyć, wykorzystując światło. Duże okno sięgające podłogi zapewnia swobodny dostęp promieni słonecznych oraz pozwala cieszyć się widokiem ogrodu. Stół oświetla intrygująca lampa zawieszona na długich przewodach. Natomiast bardziej intymną atmosferę po zmroku zbudujemy dzięki efektownemu ledowemu oświetleniu witryn i szafki z barkiem. Drzwiczki mebli, w tym pojemnej komody, otwierają się poprzez delikatne naciśnięcie frontu, bowiem w kolekcji zastosowano system push to open. Całość wystroju uzupełniają odpowiednio dobrane dodatki: masywna ceramika i szkło, książki za szybami z brązowego szkła antisol, metalowy świecznik i czarno-białe pamiątkowe fotografie.

Źródło: Mebin

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH