Minimalizm w słonecznych kolorach. Gładkie, matowe fronty wykończono w bieli i orzeźwiającej żółci. Niewielka kuchnia nabiera dzięki tej palecie lekkiego charakteru. Fot. HTH, model Mono.

Zobacz galerię [17 zdjęć]

Minimalizm w słonecznych kolorach. Gładkie, matowe fronty wykończono w bieli i orzeźwiającej żółci. Niewielka kuchnia nabiera dzięki tej palecie lekkiego charakteru. Fot. HTH, model Mono.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
04 lis 2014 12:58

Aranżacja kuchni: postaw na kolorowe meble

Meble kuchenne nie muszą być wyłącznie białe lub beżowe. Jeżeli marzy nam się kuchnia z odrobiną fantazji postawmy na kolorowe akcenty!

Kolorowe meble kuchenne przestają być rzadkością. Choć białe, beżowe i czarne kuchnie cieszą się nieprzerwaną popularnością wśród właścicieli mieszkań i domów, coraz częściej decydujemy się również na barwne elementy.

Kierują nami chęć wyróżnienia się na tle stonowanych aranżacji, pragnienie posiadania oryginalnego, niebanalnego wnętrza, czy też po prostu chcemy nadać naszej przestrzeni żywiołowego, energetyzującego charakteru. Kuchnia umeblowana w kolorze może być skutecznym zastrzykiem energii w ponure poranki, pobudzając lepiej niż silna kawa. 

Chcąc ożywić wnętrze kuchni za pomocą mebli, możemy wybrać modele w całości kolorowe, meble gdzie biały lud drewniany korpus zwieńczono kolorowymi frontami lub też zdecydować się kompozycję, w której barwne są tylko górne szafki, a dolne pozostawiono na przykład białe. 

Połączenie bieli lub drewna z delikatnym akcentem kolorystycznym w postaci jednej lub dwóch szafek to bezpieczne rozwiązanie dla osób, które nie są do końca przekonane do mocnych barw, ale chciałyby delikatnie ożywić wnętrze. Zamiast jaskrawych odcieni możemy zdecydować się na spokojniejsze kolory: przydymione błękity, jesienne żółcie, bordowe czerwienie.

W naszej galerii prezentujemy meble od polskich i zagranicznych producentów utrzymane zarówno w intensywnych, jaskrawych kolorach, jak i spokojniejszych tonacjach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • sylwiakoc, 2014-11-07 09:28:21

    Bardzo mi się podobają meble kuchenne w wyrazistych kolorach :) Równie fajnie wygląda połączenie białych lub czarnych mebli z kolorową ścianą lub szkłem między szafkami. Dzięki temu możemy tanio zmieniać kolory w kuchni tworząc nowe aranżacje :) Widziałam kilka takich mocnych kolorystycznie zestawień. Najbardziej podoba mi się w kuchni czerwień i fiolet, choć zielony też pięknie wygląda :)

POLECAMY W SERWISACH