• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
02 marz 2009 23:20

Aranżacje jadalni

Ponieważ współczesna jadalnia jest zazwyczaj częścią otwartej strefy dziennej domu lub mieszkania wybierane do niej meble często korespondują wzorniczo z meblami w salonie i/lub kuchni. Polecamy meble do jadalni z oferty polskich producentów.

Kolekcja w stylu kolonialnym „Regency” to jedna z propozycji firmy Meble Ceglewski. Jest ona chętnie wybierana przez klientów w każdym przedziale wiekowym – zarówno na rynku polskim, jak też na rynkach zagranicznych. Meble wykonane są z litego drewna bukowego oraz naturalnej okleiny bukowej, barwionej na kolor orzecha włoskiego i gruszy. W skład zestawu do jadalni wchodzą m.in: stół, krzesło, witryna 2s, komoda 2d+szuflady, witryna 1s oraz kredens 2s+szuflady.

Meble Ceglewski
fot. Meble Ceglewski

„Neron” (prod. Intermeble) to praktyczny, jednolity stylistycznie system mebli polecany do jadalni, gabinetu i pokoju dziennego. Wzornictwo zestawu utrzymane jest w tradycyjnym, uniwersalnym stylu. W ramach kolekcji dostępne są komody niskie (3 warianty), nadstawki na komody (tworzące kredensy), szafa, witryny, regał otwarty, regał z drzwiczkami (w 2 rozmiarach), stół rozsuwany (w 2 rozmiarach), krzesło, stolik RTV oraz lustro (w 2 wersjach).

Intermeble
fot. Intermeble

Firma Matkowski poleca uwadze klientów m.in. dębową kolekcję „Palermo”. Wyróżniki tej kolekcji to: proste i mocne bryły mebli, wybarwienie wenge oraz patynowane, srebrne uchwyty.

Matkowski
fot. Matkowski

„Amaro” marki Tutti Sensi to hit sprzedaży firmy MM Trading. W ramach kolekcji oferowane są m.in. stół, krzesła, witryna oraz komody. Meble wykonane są z drewna olchowego i naturalnej okleiny olchowej. Atuty „Amaro” to niebanalne, nowoczesne wzornictwo oraz ciepłe wybarwienie wiśni.

MM Trading
fot. MM Trading

Kolekcja mebli „Savannah” (bestseller firmy Matkowski) inspirowana jest meblami kolonialnymi. Jej skromna dekoracja, oparta na dyskretnym profilowaniu struktur, podkreśla uniwersalny charakter mebli. Ponadczasowy charakter mebli pozwala na dopasowanie ich do każdego wnętrza, zarówno współczesnego, jak też stylizowanego. Meble wykonane są z drewna brzozowego. Kolekcja dostępna jest w kolorach orzecha i koniaku.

Matkowski
fot. Matkowski

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • Ewka, 2009-06-24 17:19:22

  2 pierwsze foty od góry, to takie typowe meble dla nowobogackich - niby schludne, ale takie kiczowate bo aspirujace do antykow, którymi nie są...
 • Shaman014, 2009-03-06 09:31:12

  Ładne te jadalnie, nie powiem, polskie, ceny pewnie nawet przystępne, zgaduję, bo szkoda, że nie podane:(
 • Gość, 2009-03-03 13:55:05

  najwięcej uroku chyba jednak mają meble drewniane, takie jak te z serii Classic Szynaka np. Klasyczne, a ujmują

POLECAMY W SERWISACH