Kuchnia Life z programu Look System marki Stosa Cucina, dzięki modułowym elementom gwarantuje wiele sposobów na kreowania przestrzeni kuchennej. Fot. Stosa Cucina.

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Kuchnia Life z programu Look System marki Stosa Cucina, dzięki modułowym elementom gwarantuje wiele sposobów na kreowania przestrzeni kuchennej. Fot. Stosa Cucina.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
16 cze 2014 13:56

Czarne meble kuchenne? Zobacz, jak mogą być eleganckie!

Jeśli marzysz o wytwornej, eleganckiej kuchni – postaw na czerń. Ten śmiały i fascynujący kolor sprawi, iż stanie się ona pomieszczeniem efektownym, nowoczesnym i bardzo trendy.

Dzisiejsza kuchnia nie może być tylko i wyłącznie pomieszczeniem, w którym przyrządza się posiłki. Dziś wymaga się od niej o wiele więcej. Musi nie tylko sprostać naszym wymaganiom praktycznym – być funkcjonalna, ale też świetnie się prezentować. Biorąc pod uwagę fakt, iż obecnie większość kuchni –zarówno w domach, jak i w mieszkaniach, zostaje otwarta na salon, kuchnia staje się ośrodkiem życia rodzinnego. Jako centralny punkt musi sprostać wysokim kryteriom estetycznym.

Fascynująca czerń

Salonowym charakter współczesnej kuchni wydobędzie czerń – kolor elegancki, wytworny i szykowny. Czerń daje wiele różnych sposobów na stworzenia efektownej i nowoczesnej przestrzeni kuchennej. Jednakże ze względu na swoje właściwości optyczne nie jest ona łatwa do stosowania w aranżacji wnętrz. I choć kolor czarny, podobnie jak biały, pasuje do każdej przestrzeni, nie cieszy się on tak duża popularnością. Szkoda, gdyż ta uniwersalna barwa doskonale odnajdzie się w każdej kuchni – w tej dużej, jak i zupełnie małej. Poza tym czerń doskonale koresponduje z bielą. Śmiało można ją ożywić też intensywnymi kolorami. Łączy on piękno i funkcjonalność, nadając przestrzeni absolutną oryginalność i całkowicie ją indywidualizując.

Bogactwo możliwości

Czarne meble dedykowane są osobom, które kochają zindywidualizowany styl kuchni . Wysoce zróżnicowana propozycja mebli drewnianych lub lakierowany w tym kolorze, oferowanych w szerokiej gamie wersji i wykończeń, zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowanych odbiorców. Duże ilości elementów, innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania oraz wysublimowane akcesoria pozwalają dostosować czarne meble kuchenne do własnych upodobań i preferencji. W końcu śmiały i fascynująca kuchnia może być naprawdę praktyczna.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH