• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
19 kwi 2012 10:19

Czas na krzesła!

Mamy już stół. Pora na wybór krzeseł. Zadanie to, choć przyjemne, wcale nie będzie łatwe. Ilość dostępnych wzorów, kolorów, kształtów i materiałów jest praktycznie nieograniczona. I to dosłownie!

Krzesło Montana z wysokim oparciem w całości pokrytym materiałem. Zaokrąglona tapicerka w modnym kolorze pola lawendy oraz ergonomiczne siedzisko sprawiają, że jest ono wytworne i wygodne. Cena: od ok. 339 zł, Paged Meble.

' title=
fot. Paged Meble

Krzesło Xchair charakteryzuje się prostotą i systemowym sposobem myślenia o formie. Może być wykończone w różnych kolorach lakierów kryjących i laminatach. Cena: ok.. 339 zł, Paged Meble.

' title=
fot. Paged Meble

Krzesło K04-04G. Dostępne w kolorach: dąb mocca, dąb wenge, złoty orzech, czarny, orzech. Wym.: 450x930x600 mm (szer.xwys.xgł.). Cena: ok. 571 zł, Bydgoskie Meble.

' title=
fot. Bydgoskie Meble

Krzesło KO405F. Dostępne w kolorach: złoty orzech, dąb mocca, orzech, czarny, dąb wenge, orzech koniak. Wym.:430x1.030x590 mm (szer.xwys.xgł.). Cena: ok. 579 zł, Bydgoskie Meble.

' title=
fot. Bydgoskie Meble

Kolekcja Vendôme, zaprojektowana przez proj. Lorenzo Belliniego. Widoczne części pokryte są fornirem czereśniowym, nogi wykonane z litego buku. Dostępne w różnej kolorystyce. Cena: ok. 3.200 zł (w zależności od wykończenia), Selva.

' title=
fot. Selva

Minimalistyczne, klasyczne krzesło Basil z podkreślonym kontrastem użytych materiałów – drewno ramy oraz propylenowe siedzisko i oparcie. Dostępne w różnej kolorystyce. Cena: od ok. 850 zł, Calligaris.

' title=
fot. Calligaris

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH