Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Drewniane meble o pięknym, jasnym wybarwieniu Tueren z ofery firmy Schüller. Nadadzą kuchni elegancki, stylowy charakter.

Drewniane meble o pięknym, jasnym wybarwieniu Tueren z ofery firmy Schüller. Nadadzą kuchni elegancki, stylowy charakter.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 19 wrz 2014 12:09 (aktualizacja: 23 wrz 2014 08:26)

Drewniana kuchnia: ciepła, piękna, naturalna

Drewno w kuchni to nie krótkotrwała moda, a ponadczasowy trend. Ulegają mu zarówno miłośnicy klasyki, jak i nowoczesnych wnętrz.

Meble z drewna zawsze wyglądają niezwykle stylowo: zarówno te, wykonane z czystego surowca, jak i fornirowane drewnem. Sprawiają, że wnętrze staje się przytulne i zaczyna panować w nim ciepły, rodzinny klimat.

Ponadto z kolorem drewna z łatwością możemy komponować dodatki w różnej kolorystyce. Czarne, białe czy brązowe detale wpiszą się w aranżację na zasadzie harmonii natomiast akcesoria w kolorowych barwach sprawią, że kuchnia stanie się bardziej wyrazista.

Pielęgnacja to podstawa

Jednak aby meble cieszyły nienagannym wyglądem przez długie lata, należy zachować szczególne środki ostrożności podczas ich czyszczenia. Aby nie uszkodzić szlachetnego surowca najbezpieczniej jest czyścić meble namoczoną w wodzie, a następnie dokładnie wykręconą szmatką, np. ściereczką z mikrofibry.

Modele z płyty laminowanej są znacznie mniej wrażliwe dlatego do ich czyszczenia można użyć detergentów jednak pod warunkiem, że się je wytrze do sucha.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA