Drewniane meble o pięknym, jasnym wybarwieniu Tueren z ofery firmy Schüller. Nadadzą kuchni elegancki, stylowy charakter.

Zobacz galerię [17 zdjęć]

Drewniane meble o pięknym, jasnym wybarwieniu Tueren z ofery firmy Schüller. Nadadzą kuchni elegancki, stylowy charakter.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
19 wrz 2014 12:09

Drewniana kuchnia: ciepła, piękna, naturalna

Drewno w kuchni to nie krótkotrwała moda, a ponadczasowy trend. Ulegają mu zarówno miłośnicy klasyki, jak i nowoczesnych wnętrz.

Meble z drewna zawsze wyglądają niezwykle stylowo: zarówno te, wykonane z czystego surowca, jak i fornirowane drewnem. Sprawiają, że wnętrze staje się przytulne i zaczyna panować w nim ciepły, rodzinny klimat.

Ponadto z kolorem drewna z łatwością możemy komponować dodatki w różnej kolorystyce. Czarne, białe czy brązowe detale wpiszą się w aranżację na zasadzie harmonii natomiast akcesoria w kolorowych barwach sprawią, że kuchnia stanie się bardziej wyrazista.

Pielęgnacja to podstawa

Jednak aby meble cieszyły nienagannym wyglądem przez długie lata, należy zachować szczególne środki ostrożności podczas ich czyszczenia. Aby nie uszkodzić szlachetnego surowca najbezpieczniej jest czyścić meble namoczoną w wodzie, a następnie dokładnie wykręconą szmatką, np. ściereczką z mikrofibry.

Modele z płyty laminowanej są znacznie mniej wrażliwe dlatego do ich czyszczenia można użyć detergentów jednak pod warunkiem, że się je wytrze do sucha.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Kasia, 2016-07-18 22:26:48

    Witam, jakiego koloru są fronty kuchni? I z jakiej firmy? Pozdrawiam

POLECAMY W SERWISACH