Białe fronty z delikatnym zdobieniem zostały udekorowane metalowymi uchwytami o interesującym kształcie. Całość zamyka ciemnoszary blat. Fot. Ballingslov.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Białe fronty z delikatnym zdobieniem zostały udekorowane metalowymi uchwytami o interesującym kształcie. Całość zamyka ciemnoszary blat. Fot. Ballingslov.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
04 lut 2015 08:42

Elegancka, biała kuchnia. Postaw na ciemny blat

Szukając inspiracji na elegancki wystrój kuchni, warto sięgnąć po białe meble zwieńczone czarnym lub ciemnoszarym blatem. Zobaczcie, co w tej kategorii proponują producenci.

Białe meble kuchenne są nieprzerwanie modne, jednak osobom poszukującym mocniejszych aranżacji z przysłowiowym "pazurem" mogą się wydać zbyt delikatne. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem są meble białe, ale z czarnym blatem kuchennym. 

Ten niewielki zdaje się akcent, może całkowicie odmienić charakter kuchni, nadając jej bardziej wyrazisty ton. Jednocześnie, kuchnia taka nie straci nic na swojej przestronności, kreowanej przez dominującą biel, która optycznie powiększy wnętrza odbijając światło.

Połączenie białych korpusów i frontów z czarnym lub, ewentualnie, ciemnoszarym blatem prezentować się będzie elegancko i estetycznie zarówno w nowoczesnej formie, jak również wówczas, gdy wybierzmy meble klasyczne, z ozdobnymi frezowaniami. Połączenie bieli i czerni to uniwersalny duet, który dobrze wygląda niemal w każdej aranżacji. 

Kuchnie utrzymane w takiej kolorystyce wyglądają dobrze w towarzystwie akcentów w intensywnych barwach - żółtych, zielonych a także różowych akcesoriów lub detali na ścianach w postaci szkła lacobel lub tapety. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH